Цікаві статті
Каталог товарів

Всі блоги

Готуємося до сезону кондиціонерів – Етап 4!
8 June, 2021

Готуємося до сезону кондиціонерів – Етап 4!


   При необхідності, можна очистити кондиціонер самотужки. Для цього потрібно мати текстильні серветки, м’які мильні засоби та порохотяг.


  Але потрібно пам’ятати наступні правила:


1.    Обов’язково слідувати інструкціям, які вказані в книжці про обслуговування приладу. Потрібно відкрити корпус пристрою, зняти передню решітку та промити теплою проточною водою. Якщо решітка дуже брудна, її можна промити м’яким миючим засобом.


2.    Повітряні фільтри кондиціонерів бувають різними по типу. Одні можна мити, а інші – лише прочищати порохотягом. Деякі моделі кондиціонерів мають одноразові фільтри попереднього очищення повітря – їх просто потрібно замінити на нові.


3.    М’якою тканиною потрібно протерти рухливі жалюзі кондиціонеру – це ті пластинки, якими регулюється напрямок видування повітря. Якщо вони дуже забруднені, просто стерти пил сухою серветкою не достатньо. Ці жалюзі можна протерти вологою тканиною із додаванням м’яких миючих засобів.


4.    Потрібно регулярно самостійно перевіряти візуально стан зовнішнього блоку кліматичної системи – чи не потрапили до нього сторонні предмети, листя або пагони рослин та чи не має там комах.


   Для поверхневого очищення кондиціонеру цих маніпуляцій буде достатньо. Для більш глибокого очищення потрібно звертатися до спеціальних служб. Але кондиціонер потребує регулярного самостійного очищення та 2 рази в рік професійного.


Готуємося до сезону кондиціонерів - Етап 2!
8 June, 2021

Готуємося до сезону кондиціонерів – Етап 2!


   Різні типи моделей передбачають різну періодичність їх очищення. Самотужки варто очищати кондиціонер раз на 1-2 тижні. Чим вищий ступінь очищення, тим більше забруднень видаляє з повітря кондиціонер. Що ж стосується професійного очищення, то потрібно очищувати прилад не рідше ніж 1 раз нарік. Рекомендовано двічі на рік перед літнім сезоном та перед зимовим.


  Працівники професійних компаній з очищення кондиціонерів очищують повітроводи, фільтруючі та дренажні системи, промивають все специфічними дезинфікуючими засобами, перевіряють працездатність усіх деталей та до заправляють фреоном охолоджуючі системи. Це в першу чергу впливає на безпеку користування, ефективну роботу та подовжуює термін служби пристрою.


   Обирайте лише ліцензовані компанії, які спеціалізуються на виконанні усіх професійних робіт щодо кондиціонування. Самостійно можете промивати та очищувати зовнішній фільтр, на якому осідає більша частина пилу, бруду та агресивних алергенів. Тоді, більша частина цього всього не потраплятиме у внутрішні системи приладу.


Готуємося до сезону кондиціонерів - Етап 1!
8 June, 2021

 Кондиціонери «ввірвалися» в наше життя, щоб позбавити нас від пекельної спеки або ж «собачого» холоду. На сьогоднішній день, кондиціонер встановлюють в кожному другому офісі та в кожній четвертій квартирі. Він економний, ергономічний, сучасний – полегшує повітря у приміщенні та створює комфортну температуру. Але як і будь – яка інша техніка потребує ретельного догляду. Зокрема, кондиціонерам потрібне очищення щонайменше 2 рази на рік. Кількість разів очищення залежить від частоти використання приладу.


  Пил, який накопичується в системі кондиціонеру є шкідливим для здоров’я. Кондиціонер відфільтровує алергени, грибки, хвороботворні бактерії та мікроорганізми,  які потім осідають у фільтраційних системах приладу. Якщо вчасно не проводити профілактику очищення, то потім усе це розпилюватиметься назад у приміщення.


  Це небезпечно для здоров’я людини, особливо якщо у оселі мешкають маленькі діти та люди, які схильні до алергії чи мають астматичні проблеми та люди похилого віку.


  Найпростіше очищення кондиціонер може виконувати самостійно, за допомогою спеціальної функції. Але, ми все ж рекомендуємо проводити очищення та профілактику за допомогою спеціальних служб. 


Як обрати посудомийну машину?!
8 June, 2021

Коли в сім’ї стає питання миття посуду, відразу всі роблять вигляд, що чимось зайняті і це їх не стосується) Дякувати всесвітньо могутнім розробникам, що винайшли такий прилад, як посудомийна машина. Це полегшує буденне життя в побуті не лише жінкам, але й всій родині. Одними з перших переваг є тотальна економія часу та водного ресурсу.


  Перед вибором посудомийної машини, потрібно вияснити розмір простору, куди вмонтується посудомийна машина чи «стане» окремо. Стандартна посудомийна машина має розміри – 45*60 см (довжина*ширина). Такі моделі можуть мити від 9 до 12 комплектів посуду.


  Вмонтована посудомийна машина органічно підходить до будь-якого типу кухні. Вмонтовується вона в шафу та видимим залишається лише панель із функціями. Сучасні моделі оснащені функцією «промінь» на підлозі. На підлогу, під час роботи приладу, проекціонується промінь. Він показує, яка функція працює та скільки часу до кінця процесу миття.


  Посудомийні машини не тільки миють посуд, але й сушать його. Це просто супер – в прилад Ви завантажується брудний посуд, а протягом 1,5 години – посуд чистий та сухий. Клас сушки буває А та С. А – абсолютно висушений посуд, С – на посуді залишається волога.


   Робоча корзина та камера виготовлені із нержавіючої сталі. Так як, температура в посудомийній машині досягає більше 60 градусів, в ній не можна мити дерев’яний посуд, посуд із міді та інших матеріалів, які не витримують високі температури. Висота корзини регулюється, також кут корзини теж може регулюватися. Обирайте посудомийну машину з більшою кількістю форсунок. Це впливає на якість миття – чим більше форсунок, тим краще миття.


  В залежності від класу енергоспоживання посудомийки можуть мати клас  А – кращий, клас С – нижчий. В середньому розхід води за цикл до 20 л.


  Посудомийна машина обов’язково повинна бути встановлена система AquaStop. Ця система попередить протікання води з приладу.


   Для того, щоб правильно зробити вибір:


1.    Розрахуйте кількість членів родини.


2.    Оберіть потрібну кількість функцій.


3.    Наявність системи AquaStop.


4.    Оберіть економний клас енергоспоживання (А++).


5.    Оберіть економний рівень енергоспоживання (А+).


6.    Оцініть можливості своєї кухні для розміщення приладу (вмонтована чи окремо стояча посудомийна машина).


7.    Фінансовий фактор.


Зробіть правильний вибір – водні ресурси та головне – свій дорогоцінний час).


Особливості сушильної шафи
8 June, 2021

Сушильна шафа для одягу стала проривом у світі побутової техніки. Сучасний світ намагається спростити цей такий занудний побут. У молодих сімей, та не тільки, за допомогою сучасної побутової техніки, з’являється більше часу на себе, для родини та для відпочинку.

  Переваги сушильної шафи:

- Вішаки легко висуваються, що створює зручність діставати одяг та повертати його в шафу


- Простота монтажу. Лише потрібно підключити прилад до вентиляційної системи.


- Забирає вологу та неприємні запахи.


- За допомогою продуманої системи приладу, в приміщенні сухо, тому що вся волога виходить через вентиляцію назовні..


- Зручність сервісного обслуговування. Всі деталі приладу знаходяться у верхній частині.


- 3 рівня температури, для різних за рівнем вологості типів одягу.


- Є захист від перегріву.


- Всі прилади сертифіковані.


    У сушильній шафі, на відміну від звичайної сушильної машини, можна сушити всі типи тканин та одягу. Одяг висушений, рівний, без зім’ятин. Сушильна шафа має вигляд звичайної шафи, але займає певне місце в домі. Також сушильна шафа легко вбирає вологу з взуття, рукавичок, головних уборів, верхнього та робочого одягу, екіпіровки та гірськолижних костюмів.


    Сушильна шафа має високу ефективність, максимальну корисність та економічність.


Кавомашина - розкіш чи необхідність?!
8 June, 2021

Обираючи техніку із ряду дрібної, завжди вагаємось чи у цьому є певна необхідність?!

   Сьогодні «красуня» кавомашина виходить на сцену. Звичайно, любителі кави ніяк не обійдуться без цього чуда техніки. За лічені хвилини кавомашина приготує відмінний Лате, капучино чи справжню каву. Аромат буде відчутно аж на вулиці.


  Кавомашини поділяються на декілька підвидів:


·       Еспресо - кавомашини готують кавові напої із розсипної зернової кави. Якщо кава зернова – то машина автоматично помеле її.


·       Ріжкові кавоварки варять міцну каву, але вже з помелених зерен кави. Ці види кавоварок можуть бути і чалдовими – це спеціальні капсули з уже попередньо приготовленим класичним або ароматизованим кавовим порошком.


·       Автоматичні кавоварки мають великий спектр автоматичних програм. Програми приготування кави, регулювання смаку кави, встановлення програм за рецептами приготування кави, вибір варіантів молочних і вершкових добавок тощо.


  Звичайно і ціновий діапазон також залежить від типу кавоварки, ступеню її автоматизації та наявності додаткових функцій. Є моделі сучасних кавоварок, які готують каву ще до того як ви підніметеся з ліжка або повернетеся додому. Це відбувається за допомогою Wi-Fi або встановлення спеціальної програми на смартфоні.


   У будь-якому разі любителі та поціновувачі кави знайдуть варіант кавоварки, насолоджуватимуться смаком звареної кави та роботою пристрою.


  Розкіш чи необхідність – звичайно вирішувати кожному з нас.


Користь чи шкода від побутових приладів
8 June, 2021

   Тема про шкоду побутової техніки навколишньому середовищу та здоров’ю людини є болючою для виробників та важливою для споживачів. Виробники можуть вдало маскувати деякі питання щодо шкоди техніки, але сьогодні можна легко про це дізнатися.

   Не потрібно сприймати негативні сторони побутової техніки надто абстрактно. Але ми повинні знати чого остерігатися та, як правильно користуватися електричними приладами.


   Сьогодні на черзі телевізори.


  Телевізори та комп’ютери


Найбільшу шкоду нашому здоров’ю приносять телевізори та комп’ютери.


Але виробники цього типу побутової техніки роблять усе можливе щоб мінімізувати негативний вплив та придумують нові моделі із новітніх технологій. Проте, коли ми довго проводимо час перед екраном телевізору чи комп’ютером, ми знижуємо рівень зору та завдаємо шкоди хребту. Також, електромагнітні хвилі й часта зміна картинок під час перегляду напружують нервову систему без потреби. Як результат, мігрені, апатії та знесилення.


  На сьогодні, ми не можемо відмовитися від цих видів техніки. Але правильно та продуктивно проводити час, ми можемо навчитися. Можна чередувати перегляди телевізору чи роботу за комп’ютером здійснюючи прогулянки, роблячи  фізичні вправи та гімнастику для очей.


Дбайте про своє здоров’я не відмовляючись від сучасних благ цивілізації.


Маневри ручним порохотягом
8 June, 2021

  Різновидність порохотягів вражає варіацією асортиментного ряду. Ручні, автомобільні, стаціонарні, фільтрові, миючі, роботи тощо. Потрібно обирати порохотяг з огляду на конкретну оселю, площу прибирання, наявність диванів, маленьких проходів тощо.

   Зокрема, ручний порохотяг вирізняється зручністю у використанні, мобільністю та в основному безпровідністю.


   Важать ручні пилососи кілька кілограмів, не габаритний в розмірах та зручний у зберіганні.


  Єдиним недоліком таких пристроїв є те, що вони малопотужні і розраховані на не велике за площею житло. Житло площею 60м2 такий порохотяг без проблем «прибере» без підзарядки та зупинок.


  Ручні порохотяги бувають простими та складними за своєю комплектацією. Простий тип здійснює швидке прибирання на невеликій площі. Складні ручні порохотяги оснащені потужними проти алергенними фільтрами HEPA, мають функцію збору рідини, функцію вологого прибирання, дезінфекції та очищення парою.


   Перевагою цього типу порохотягів є те, що більшість моделей не вимагають підключення до електромережі. Складаються з ємного акумулятора, який розрахований на довготривалу роботу та має підзарядний пристрій. Також певні види моделей мають додаткові насадки для прибирання меблів, ворсистих килимів, тканини тощо.


  Зручно, швидко та без додаткових зусиль!


Вплив мобільних телефонів на наше самопочуття
8 June, 2021

Тема про шкоду побутової техніки навколишньому середовищу та здоров’ю людини є болючою для виробників та важливою для споживачів. Виробники можуть вдало маскувати деякі питання щодо шкоди техніки, але сьогодні можна легко про це дізнатися.

   Не потрібно сприймати негативні сторони побутової техніки надто абстрактно. Але ми повинні знати чого остерігатися та, як правильно користуватися електричними приладами.


Мобільні телефони


Науковці довели, що радіохвилі, які випромінюють мобільні телефони, негативно впливають на мозок. Це не означає, що потрібно відмовитися від цього типу зв’язку, але потрібно знати про негативний вплив.


Не можна класти телефон близько до ліжка, адже потім можуть виникати головні болі та поганий сон. Мобільні телефони не можна класти близько до голови. 


Не можна тримати телефон постійно на зарядному пристрої, адже батарея псується швидко і збільшується випромінювання.


Не можна носити телефон у карманах.


Дбайте про своє здоров’я не відмовляючись від сучасних благ цивілізації.


Як правильно обрати праску!
8 June, 2021

Широкий асортиментний ряд прасок представлений на ринку побутової техніки ставить нас перед важким вибором.

  Яку обрати?

 Ефективність та довготривала робота?


Яку потужність обрати?


 Скільки додаткових функцій потрібно для ефективного прасування?


На всі ці запитання спробуємо коротко відповісти.


Важливим аспектом при виборі праски є:


1.    Потужність. Середня номінальна температура прасування дозволить ефективно та без проблем відпрасувати різні речі та тканини. Є такі моделі прасок, які автоматично підбирають температурний режим відповідно до типу тканини.


2.    Подача пари. Потужність генерації пари; можливість налаштування потужності подачі пари; опція вертикального відпарювання; функція «Паровий удар»; функція «Паровий носик». Це дуже важливо при прасуванні різного типу текстилю, розгладженні складок на речах із складним кроєм тощо.


3.    Якість та конструкція підошви. Тут важлива легкість ковзання по поверхні текстилю, склад та покриття підошви, форма підошви та розташування отворів для подачі пари.


4.    Габарити праски. Деякі моделі можуть мати достатньо функцій, але дуже не зручні та важкі у процесі користування. Праска повинна зручно «лягати» у руку та легко маневрувати і ковзати по поверхні тканини.


Складно? Віримо. Порада: візьміть праску у руку, потримайте і покрутіть та відчуйте, що це саме та праска про яку ви мріяли)


Правда чи брехня про вплив техніки на здоров'я людини
8 June, 2021

   Будь – які речі у нашому житті мають не тільки позитивні сторони. Все, що пов’язане з електронікою має і негативний бік.

  Сьогодні обговоримо вплив мікрохвильової печі та порохотягів на наше здоров’я.


   Мікрохвильова піч


Стосовно впливу СВЧ на здоров’я людини ведеться багато суперечок. Багато, хто проти використання СВЧ і принципово їх не купують. Відносно приготування їжі у цьому приладі – вона не має достеменного смаку та користі. Це правда. А от для розігріву або швидкого розігріву вже приготовленої їжі – це зручно. Тому, тут повинен кожен обирати – потрібно чи ні.


Загроза може виникнути тоді, коли ви не вмієте правильно нею користуватися.


Однозначно, важливішим аспектом у цьому всьому, є правила безпеки під час використання СВЧ. Отже:


1.     Не можна вмикати мікрохвильову піч при відкритих дверцятах.


2.     Завжди зберігайте склянку з водою, щоб у разі запуску СВЧ не виявилася порожньою.


3.     Використовуйте лише спеціально призначений для СВЧ посуд.


4.     Слідкуйте за технічним станом техніки та не забувайте перевіряти її після покупки.


Зваживши всі за та проти, прийміть правильне рішення.


Порохотяги


Порохотяг є невід’ємною технікою у домі сьогодні. Користі більше, аніж шкоди. Але в будь-якому разі негативний аспект є. Порохотяги можуть стати справжніми розплідниками бактерій, якщо вчасно не очищати фільтри та мішки для сміття.


У миючих порохотягах потрібно очищувати контейнер з водою після кожного вологого прибирання.


У колбових порохотягах потрібно слідкувати за кількістю сміття у колбі, вчасно її очищати та промивати під проточною водою.


  Технології йдуть вперед і будемо сподіватися, що виробники побутової техніки намагатимуться мінімізувати шкоду для навколишнього середовища та людей, які нею користуються.


Варильна поверхня - зручність чи ефективність?
8 June, 2021

     При виборі будь – якого типу техніки ми завжди хочемо поєднати зручність та ефективність. За часту те, що подобається, не завжди є ефективним у використанні та навпаки. Тому, потрібно обрати «золоту» середину. А як?

Тримайте декілька порад)


·       Панель повинна мати ергономічний дизайн;


·       Правильно розміщені конфорки, з можливістю користуватися ними одночасно;


·       Зручні ручки на варильній поверхні;


·       Немаркий матеріал;


·       Наявність різних функціональних конфорок;


·       Наявність турбо конфорки;


·       Наявність підставок та аксесуарів;;


·       Функція газ – контролю;


·       Зручні решітки на варильній поверхні;


·       Можливість миття у посудомийній машині решіток та аксесуарів варильної поверхні.


     За кольоровою гаммою є велика кількість різноманітних кольорів та відтінків. Важливо виділити варильну поверхню у кольорі в вашій кухні. Розміщення також має значення. Варильна поверхня повинна бути розміщена не далеко від місця, де відбувається миття посуду та «оточена» з боків стільницею. Також можна обирати різний посуд для приготування страв. Це теж не менш важливо. Адже ємність у якій готуються страви повинна зберігати смак, не містити інших запахів та після смаків та зберігати «істинність» страв.


   Ми допоможемо підібрати комплекти для кухні та зробимо її бездоганно сучасною та зручною.


Хто такий робот - порохотяг?
8 June, 2021

З початку 2000-х років багато виробників почали розробляти техніку із штучним інтелектом. Першими виробниками таких пристроїв стали Electrolux та Roomba, Robomax, Samsung Navibot, FloorBot. 

  Робот – порохотяг оснащений штучним інтелектом та призначений для автоматичного прибирання приміщень. За розміром диску 28-35 см і висотою 9-13 см. Великий контактний сенсор встановлений на передній частині пристрою, з інфрачервоним датчиком по центру у верхній передній частині.


   Робот – порохотяг переважно застосовує під зарядний пристрій, так як працює автономно. Перші моделі потребували ручного встановлення площі кімнати, а у моделях третього покоління такої необхідності вже не має. Зарядка такого пристрою триває від 3 до 12 годин, залежності від моделі та покоління порохотягу.


  Робот – порохотяг легко пересувається приміщенням. У нього втановлені датчики стіни, щоб бачити перешкоди. Якщо пристрій застряг, він перестає рухатися та подає спеціальні сигнали. При закінченні прибирання, всі порохотяги – роботи самостійно повертаються до зарядного пристрою. По закінченню, власник пристрою повинен звільнити пилозбірник.


  Аксесуари робота – порохотяга:


·        Спеціальна щітка для збору вовни —пристосована для збору шерсті домашніх тварин;


·        Пульт дистанційного керування — для керування роботом - порохотяга дистанційно;


·        Планувальник — можливість запрограмувати роботу робота - порохотяга за розкладом;


·        Модуль для зарядки з інфрачервоним маяком — дозволяє роботові -порохотягу автоматично повернутися до зарядного пристрою;


·        Віртуальна стіна — особливий датчик для обмеження району прибирання;


·        Маячок — використовується для розділення районів послідовного прибирання;


·        Збільшене джерело живлення — перезаряджуванні батареї, які дозволяють пристрою працювати більше 3 годин.


   Час невпинно рухається вперед і ми слідуємо за ним також. Легке прибирання запорука релакснути ввечері)


 


Софт Лайн – краща техніка для дому та сім’ї!


10 найпоширеніших помилок при створенні проекту кухні
8 June, 2021

   Кожен з нас проектує свій дизайнерський стиль у власній оселі сам або за допомогою фахівців. Ми бачимо та знаємо, що нам потрібно, як ми хочемо та, що хочемо. Але помилки бувають дуже часто, та виправити їх практично неможливо після завершення всіх робіт.

  10 найпоширеніших помилок при створенні проекту кухні:


1.    Незручне розташування кухонного трикутника.


Кухонний трикутник охоплює основну активність на кухні: холодильник, плита, мийка. Тому важливо правильно спланувати розміщення поверхонь для зручності кулінарних процесів.


2.    Продумане розміщення та підключення техніки.


Основне завдання: ефективне використання площі. Потрібно визначитися із типом техніки, яка буде розміщена на кухні та розробити макет. Пароварки, СВЧ, каво-машини, посудомийні машини тощо потрібно правильно розвести та підключити. Дрібна побутова техніка завантажує в більшості робочу стільницю.


3.    Пральна машина на кухні.


З одного боку, це не є естетичним – використання миючих засобів для прання поряд із їжею. А з іншого – при не великій площі кухні, іншого виходу просто може не бути.


4.    Недостатньо місця для зберігання приладів для кухні.


На будь – якій кухні, варто використовувати вертикальний простір – над плитою, холодильником та іншими габаритними предметами. Це більше відноситься до маленьких за площею кухонь.


5.    Не практичні фасади меблів.


Варто пам’ятати, що фасади мають бути практичними, стійкими до води та високих температур, легкими у догляді.


6.    Фурнітура.


Фурнітура відіграє неабияку роль у зручності та комфорті при експлуатації кухонних меблів.


7.    Поєдання.


У цьому випадку потрібно грамотно поєднати кольори, стиль, фурнітуру та фасади. Кухня повинна виглядати естетично та органічно поєднуватися у зручності щоденного використання.


8.    Покриття на підлозі.


Підлога повинна бути водостійкою, не слизькою та теплою. Завжди дбайте про власний комфорт та здоров’я.


9.    Освітлення.


На кухні бажано встановлювати дворівневе освітлення – це включає центральне освітлення та підсвічування кухонної гарнітури.


10. Оформлення стін.


Оптимальним варіантом у цьому випадку є використання декоративної миючої штукатурки, вінілових шпалерів тощо.


Сучасна кухня – це поєднання стилю, етики, зручності та комфорту.


Слідуйте цим підказкам та проводьте час на кухні із задоволенням!


Цікаві факти
8 June, 2021

  Зараз ми всі насолоджуємося роботою у нашому домі побутової технікою. Пере, прасує, миє, зволожує, охолоджує та гріє тощо.

   Але, кому ми повинні завдячити за все це?


А ось кому:


1.    У 1870 році з’явився перший вінчик. Цей прилад проходив кілька етапів вдосконалення, доки з’явився перший міксер. У 1910 році в Америці за ціною у 3 000$ можна було купити справжній перший міксер. Ну за таку ціну і вагою приладу у 30 кг, навряд чи ми придбали його сьогодні.


2.    1922 рік – рік «народження» блендера. Перша модель змішувала лише сироп та воду з кристалами вуглекислоти. Лише у 1935 році можливості блендера розширилися до шинкування та подрібнення.


3.    Кавоварка з фільтром «вийшла» на арену побутових приладів у          1806 році.


4.    Пері Спенсер придумав мікрохвильову піч та запатентував її у                      1945 році. Вага таких СВЧ складала 340 кг і мали висоту – 175 см.


5.    1972 рік став роком «народження» першої ручної пральної машини. Спеціальна рукоятка сприяла роботі приладу. Електрична пральна машина з’явилася лише у 1906 році.


6.    У Британії в 1901 році винайшли перший вакуумний порохотяг. Цей прилад працював лише ззовні, а в приміщення підбивалися шланги, якими чистилися килими.. Гучність була неймовірна, а потужність становила 5 кінських сил.


Впродовж багатьох років всі прилади вдосконалювалися, набирали інших форм та розмірів та відбувається це до сьогоднішнього дня. Але ми вдячні всім тим людям, які полегшили наше життя зараз! 


Де народився перший порохотяг?
8 June, 2021

   Перший порохотяг «народився» у 1869 році у США. На початку 21 століття з’явився принципово новий тип порохотягів – роботи, що виконують прибирання без участі людини.


  У 1868 році Айвз Макгаффні з Чикаго винайшов пилосос «Whirlwind». У верхній частині порохотягу була ручка поєднана з ремінною передачею та з вентилятором.


  Сучасний порохотяг складається з електродвигуна, вентилятора, очисника повітря, які вмонтовані в корпус приладу. Комплектуються гофрованим шлангом з різними типами насадок.


  Порохотяги бувають: підлогові, ручні, автомобільні, порохотяги - щітки, миючі, роботи, ручки - порохотяги тощо.


  За способом утилізації, порохотяги бувають: мішкові, контейнерні (циклонні) та з водяним фільтром, парогенератори, професійні порохотяги, господарські, ранцеві тощо.


   Перший порохотяг з циклонною системою був виготовлений та запатентований американською компанією «Dirt Devil» у 1955 році.


  Порохотяги обирають за такими основними характеристиками як: номінальна та споживана потужність, спосіб утилізації пилу, спосіб прибирання, комплектація тощо.


 Коли ми знаємо історію виникнення побутової техніки, способи її реновації та можливості, користь від її використання, а основне  - економія часу – ми розуміємо на скільки ми вдячні тим людям, які полегшили наш спосіб життя сьогодні. Дякуємо))


Чи потрібний догляд за пральною машиною?!
8 June, 2021

   Ні для кого не секрет, що уся, без винятку, техніка потребує періодичного догляду. Для кожного типу побутової техніки є своєрідна специфіка по догляду. Чим частіше проводити профілактичні заходи, тим довше прослужать прилади.


   Пральна машина не є винятком із цього списку.


   Ось кілька порад у стрічку по догляду:


1.     Очищайте порошкоприймач (дозатор).


Якщо порошкоприймач містить чорний наліт – очистіть його. Якщо це не вдається за допомогою ганчірки, тоді вийміть його, замочіть на годину у мильній воді та змийте. Взагалі, виробники пральних машин рекомендують очищувати дозатор після кожного прання. Якщо не робите цього постійно, то бажано раз на тиждень. Можна також, засипати пральний порошок прямо у барабан, а в дозатор наливати лише ополіскувач.


2.     Систематична перевірка манжета люка.


Ущільнювальна гума (манжет) пральної машини захищає пристрій від внутрішніх та зовнішніх витоків. Внутрішні витоки накопичують бруд на і під манжетом, тому необхідно протирати його кожного разу після прання. Регулярне очищення гуми попередить її передчасне пошкодження. При пошкодженні манжету, його необхідно негайно замінити.


3.    Очищення від накипу та бруду.


Пральна машина потребує систематичного очищення – як внутрішніх, так і зовнішніх запчастин.


Для внутрішнього очищення можна використовувати спеціальні засоби для очищення від накипу. Щомісячна промивка внутрішньої частини пральної машини дає змогу очистити вапняний наліт та залишки миючих засобів. Також можна заливати 1 стакан оцту 9% на коротке прання пустої пральної машини. Кислота також попереджає утворенню накипу, вбиває бактерії та неприємний запах в середині барабану.


4.     Дозоване використання миючих засобів.


Кількість дозування прописана детально на кожній банці миючих засобів. Слід дотримуватися їх використання. Адже накопичення миючих засобів може перешкоджати нормальній роботі пральної машини.


5.     Попереднє очищення забруднених речей.


Для того, щоб бруд не накопичувався у внутрішній частині пральної машини, можна попередньо його очищувати безпосередньо перед завантаженням. Особливо, це стосується взуття. Тому, змити великі частини бруду варто, за для нормальної роботи приладу.


6.     Пом’якшена вода.


Більша частина території України, за проведеними тестами, має жорстку воду. Це, звичайно, має негативний вплив на роботу техніки. У цьому випадку, можна використовувати пом’якшувачі води, спеціалізовані соляні фільтри, спеціальні таблетки для пом’якшення води тощо. Це запобігає утворенню накипу в приладі, пом’якшить структуру одягу після прання, зменшить накопиченню твердих частин у пральній машині.


7.     Люк пральної машини – відкритий чи закритий?


Рекомендація виробників пральних машин  - після кожного прання залишайте люк ВІДКРИТИМ!! Це запобігає утворенню бактерій, неприємних запахів тощо.


 


Усі ці рекомендації дають змогу зберегти «здоров’я» помічниці – пральної машини.


Що подарувати на 8 березня)
8 June, 2021

Актуальними запитаннями до 8 березня залишаються:


Що подарувати?


Дорого чи дешево?


Як вгадати з подарунком?


Чому саме цей подарунок?


    Єдиної правильної відповіді не має. Потрібно купувати те, що перше прийшло на думку або, що підказує серце. Хто ж найкраще відчуває дорогих нам людей, як не ми самі.


    То ж торкнімося трохи передісторії.


   Існує кілька версій появи в календарі Міжнародного жіночого дня. За найпопулярнішою з них, ми його відзначаємо цей день завдяки                             Нью-Йоркським суфражисткам і комуністки Кларі Цеткін. У цей день в                1857 році в Нью-Йорку відбувся «марш порожніх каструль» - мітинг робітниць текстильних фабрик. Вони вимагали, щоб роботодавці переглянули умови праці - скоротили робочий час з 16 годин до 10-ти, і встановили оплату за працю на рівні з чоловіками. Також, вони хотіли надання виборчих прав. Під час маршу жінки барабанили по металевим каструлях, намагаючись привернути максимум уваги.


   Зробити ж 8 березня Днем солідарності трудящих жінок, і привласнити йому статус міжнародного щорічного свята, в 1910 році запропонувала Клара Цеткін - революціонерка з Німеччини. За її задумом, в цей день активістки в усьому світі зможуть організовувати демонстрації, привертаючи загальну увагу до своїх проблем.


   Подарунки у цей день дарують не тільки чоловіки жінкам, але й подругам, колегам, бабусям, мамам, донькам. Тому, потрібно обирати подарунок відповідно до адресату. Подарунки можуть бути різними, незалежно від ціни та статусу, вони мають бути від душі. Діти часто малюють мамам та бабусям гарні листівки чи роблять аплікації. Що може бути приємніше за подарунок виготовлений власними руками?! Чоловіки намагаються вразити жінок ексклюзивними або ж дорогими подарунками. Тут грає роль відчуття власності чоловіка та можливість ще раз підкреслити свій статус. Хлопці дівчатам намагаються подарувати та підшукати зазвичай те, чого у його другої половинки ще не має.


   Тому, кожен виходить з того, що конкретно намагається донести до кожної жінки окремо.


  Невимовно гарним подарунком може бути щось з асортименту побутової техніки. Не потрібно купувати занадто габаритний товар, але фен чи праска точно зайвими не будуть. Також можна презентувати елегантний електрочайник, тостер, сендвічницю чи гриль, електром’ясорубку чи соковитискач. А кавоварка справить справжній фурор.


   Варто зазначити, що презентуючи побутову техніку, з половини асортименту чоловіки «задовольняють» і свої потреби. Адже на тостері дружина приготує смачні тости на сніданок; на грилю мама приготує смачну вечерю; кавоварка або електрочайник приготує смачну каву і чай; бабуся приготує вітамінний сік для всієї сім’ї. Прикладів можна навести багато.


   Але подарувати щось особливе з асортиментного ряду побутової техніки – стане вдалим подарунком до 8 березня для найпрекраснішої половини планети земля!


  «Софт – Лайн» - краща техніка для дому та сім’ї))


Чи потрібна кліматична техніка вдома?!
8 June, 2021
Сприятливий клімат для будь – кого повинен бути не тільки на вулиці, а й вдома. Пил, пари від приготування їжі, своєрідні бактерії та мікроби населяють наш кліматичний простір у приміщенні. Сухість або надмірна вологість, пари та запахи, пилові кліщі тощо можуть значно впливати на здоров’я мешканців квартири.
На сьогоднішній день існує багато помічників для покращення мікроклімату в квартирі.


1. Кондиціонер – сучасна кліматична система, яка не тільки охолоджує повітря, а контролює процес мікроклімату в домівці та обігріває повітря у холодний сезон. Кондиціонер потребує систематичної очистки мінімум 2 рази на рік, при постійному застосуванні. Адже, цей пристрій вбирає пил, бруд та хвороботворні бактерії, що осідають на спеціальному фільтрі у кондиціонері. Потрібно також враховувати зовнішню температуру при встановленні температурного режиму в квартирі. Різниця повинна бути не більше 4-6 градусів. Влітку можливе переохолодження повітря, а взимку - пересушення.


2. Зволожувач повітря – прилад, який застосовується для зрошення повітря, помірне його зволоження, іонізацію. Такий прилад допоможе підтримати вдома стабільне зволоження повітря на рівні 40-60%, ввібрати пил, зайвий запах та пари.


3. Осушувач повітря – осушує повітря у приміщеннях, де є надмірна вологість. Як відомо, надмірна вологість може провокувати виникнення хвороботворних грибків, що відчутно впливає на здоров’я людей. Тому, цей пристрій вбирає вологість у спеціальній резервуар та стабілізує мікроклімат у приміщенні.


У будь – якому разі, провітрювання приміщень є обов’язковим. А усі вище вказані прилади, просто допоможуть підтримати свіжість у Вашому домі.


Акція Софт Лайн у м. Любомль.
8 June, 2021

Акція Софт Лайн у м. Любомль.

6-го березня о 13.00 буде проведений розіграш призів серед покупців магазину «Софт Лайн» у м. Любомль в он лайн трансляції через соціальну мережу Facebook.


Умови участі в акції:


- товар придбаний у магазині «Софт Лайн» м. Любомль на суму чеку не менше 2 000 грн.


- покупка була здійснена у період з 01.12.2020 р до 28.02.2021 року.


Умови проведення розіграшу:


1.    З-за наявності карантину у зв’язку з COVID19, розіграш проводитиметься в он лайн режимі через додаток соціальної мережі Facebook.


2.    По черзі діставатимуться чеки з відповідної коробки та позначатимуться переможці у відповідності з третього по перше місце.


3.    Не обов’язкова присутність в он лайн розіграші.


4.    Якщо переможець не відповість на телефонний дзвінок під час он лайн трансляції, на це місце витягується наступний чек.


5.    Виграш можна буде забрати у магазині «Софт Лайн» м. Любомль по вул. Ужвій, 1, тел. 050 231 12 76.


6.    3-тє місце приз – дорожній фен Monte WMT-5201; 2-ге - місце приз – електрочайник Reca RKS 217S ; 1-ше  місце приз – телевізор Manta 32LFN58C; додаткові призи – два подарункових сертифікати на суму по 500 грн.


7.    Фотографії переможців будуть розміщені в соціальних мережах Facebook та Instagram.  


Цікаве дозвілля вдома))
8 June, 2021

Після насиченого трудового дня, звичайно хочеться релаксу. Відпочиває кожен з нас по різному. Можна це робити наодинці за чашкою чаю та улюбленою книгою, а можна – провести час всією сім’єю за розвагами.

  Розпочнемо:


    Сучасний телевізор – напевно кожен має такий пристрій в себе вдома. При тому, ним оснащена майже кожна кімната, щоб усім вистачало. Сьогоднішні моделі сучасних телевізорів оснащені функціями                   смарт – можливостей, підключенням до Інтернету, WI-FI функціями. Також до сучасних моделей можна під’єднувати різноманітні ігрові приставки та носії інформації. Залишилося обрати потрібну модель, діагональ, кількість потрібних функцій, спосіб кріплення.


   Ігрова приставка – цей пристрій захоплює не лише дітлахів, а й дорослих. Сьогодні, найпопулярнішою приставкою є Play Station 5. Чудова візуалізація ігор, різноманітні функції та можливості, 2  і більше гравців – супер пропозиція для інтерактивного проведення вільного часу усією сім’єю.


   Сучасний світ технологій рухається вперед, а ми невпинно рухаємось за ним. Але не варто забувати, що свіже повітря та ігри на вулиці ніхто не відміняв!!


Техніка для прибирання - яка вона?
8 June, 2021

Прибирання будинку не завжди приносить масу задоволення та позитиву. А от результат чистоти викликає естетичне задоволення виконаною роботою. Чи змогли би виконати певну роботу без допомоги домашніх помічників у 21 столітті? Напевно, що ні!

   Розробники та виробники пристроїв побутової техніки для прибирання щоразу вигадують інновації для полегшення домашньої рутинної роботи. Адже побут забирає багато часу, який можна було би провести для себе з користю.


  Тому будь – ласка, до Вашої уваги домашні помічники:


·       Порохотяги – акумуляторні та мережеві. Чудово справляються із позбавленням пилу з підлоги, килимів, диванів. Маневрені, зручні, багатофункціональні, компактні. Здійснюють сухе та вологе прибирання різноманітних поверхонь.


·       Роботи порохотяги – чудова альтернатива звичайним порохотягам. Відмінність полягає у тому, що робот самостійно очищує підлогу, маючи встановлений датчик пилу. Якщо рівень пилу в оселі перевищує норму, робот порохотяг автоматично вмикається та очищує поверхню підлоги.


·       Пароочисник – очищує поверхні підлоги, меблів, підвіконня, скла. Пароочисник позбавляє поверхні алергенних та хвороботворних мікроорганізмів, освіжає повітря.


·       Зволожувач повітря – чудовий пристрій, який постійно фільтрує повітря в оселі, очищає його та, при потребі, зволожує його до нормального відсоткового співвідношення. Вбирає в себе пари при приготуванні їжі, пил, не приємні запахи тощо. Особливо потрібний, коли вдома є маленькі діти, або люди які страждають різними типами алергій.


·       Осушувачі повітря – такий тип пристрою забирає надлишкову вологу з оселі, попереджає виникненню грибків та мікроорганізмів, які розмножуються при підвищеній вологості. Очищує, освіжає та підсушує повітря, що значно покращує мікроклімат у приміщенні.


   Звичайно, що це не весь перелік усіх допоміжних пристроїв. Але в наступних статтях буде ще багато інформації, як зробити щоденний побут приємним, швидким та легким.


Домашній гардероб у чистоті та свіжості!
8 June, 2021

Будь – яка кімната нашого дому потребує ретельного догляду. Речі, які знаходяться в кімнатах теж повинні бути свіжими, чистими та звичайно без бруду.

   Для цього потрібно оснастити нашу домівку спеціальною побутовою технікою, яка буде вірним помічником у нашому повсякденному житті.


1.    Пральна машина. Цей пристрій прослужить не менше 10ти років. Нові моделі пральних машин оснащені інвенторними моторами, створюються моделі з компактними габаритами, нова функція до завантаження білизни після старту процесу прання та взаємодія із смартфоном.


2.    Праска. Цей прилад швидко, зручно із функціями прасування для різних типів тканин швидко та без проблем попрасує «найвибагливіший» одяг. Певні моделі ще мають додаткову функцію парогенератора, що ефективно прасує велику кількість одягу та має функцію вертикального відпарювання.


3.    Вертикальний відпарювач. Це спеціальна стійка з спеціальною паровою праскою, що використовується для відпарювання габаритних речей (піджаки, пухові вироби, делікатні блузи тощо). Цей прилад часто застосовується як вдома, так і у магазинах одягу. Зручно, швидко, займає мало місця.


4.    Сушильна машина. Дуже потрібна та сучасна річ у домі. Якщо габарити оселі дають змогу поставити цей прилад – однозначно варто. Сушильна машина ефективно висушить велику кількість речей, зменшить кількість речей для прасування, видує пил з речей, пом’якшить речі. Супер класно. Рекомендуємо.


  Догляд за гардеробом вимагає та потребує багато зусиль та часу. Тому, можна раціонально та ефективно оснастити оселю усіма допоміжними видами техніки, для полегшення цього процесу.


Як правильно очистити електрочайник від накипу?
8 June, 2021

Якість звичайної води з крану не може гарантувати того, щоб не утворювався накип як на поверхні електричних приладів, так і в середині.

Накип можна подолати багатьма способами. Зокрема, за допомогою хімічних засобів, а також за допомогою «народних» методів. Найчастіше від накипу «страждає» електрочайник. Адже постійне кип’ятіння не якісної води призводить до утворення щільного накипу. Якщо його вчасно не видалити, це може призвести до псування приладу.   Щоб запобігти цьому, пропонуємо розглянути деякі способи та рекомендації, щоб подолати цю неприємну проблему.1.    Лимонна кислота.2.    Оцет3.    Харчова сода    Ці три компоненти допоможуть швидко позбутися бруду та накипу в електрочанйику. При комбінації цих трьох компонентів можна видалити, навіть, самий застарілий бруд.Рецепт:·       У електрочайник потрібно налити воду та насипати 1 ст. ложку харчової соди. Воду прокип’ятити та злити.·       Налити воду в електрочайник, додати одну столову ложку лимонної кислоти, ретельно все перемішати і закип’ятити.  Потім воду злити і ще раз закип’ятити до повного видалення компоненту соди з дна електрочайника.·       Дочекатися охолодження води, потім злити її та додати пів склянки оцту. Потім знову закип’ятити та злити.         Для того, щоб електрочайник працював на потрібному рівні, потрібно систематично його очищувати. А для того, щоб накип не утворювався, слідкуйте за якістю води, яку наливаєте для кип’ятіння. Краще за все наливати або вже відстояну воду, або дестельовану очищену.  Такі примітивні методи очищення допоможуть продовжити «життя» електрочайнику. Звичайно, що накип можна видалити й за допомогою хімічних засобів. Але варто пам’ятати той факт, що при не правильному застосування хімічних засобів, можна нанести шкоду для здоров’я. День всіх закоханих разом із Софт Лайн
8 June, 2021
          Найактуальніше питання до дня всіх закоханих - який подарунок обрати для своїх коханих та найдорожчих?
          Звичайно, що кращим подарунокм ніж кохання, увага, обійми та поцілунки не може бути нічого. Але доповнити цю всю красу можуть корисні та потрібні речі.
Жінкам та дівчатам можна подарувати:
 • фен;
 • праску;
 • тример для волосся;
 • депілятор;
 • плойку;
 • кавомолку;
 • кухонний комбайн;
 • кавоварку.


      Не потрібно дарувати щось габаритне та дороге. Адже, дівчата та жінки завжди хочуть бути вродливими. Тому, з подарунками для догляду та краси чоловіки ніколи не помиляться.


Хлопцям та чоловікам завжди потрібні:


 • бритва;
 • дорожня праска;
 • тример для волосся та бороди.


     Ці всі корисні речі можна придбати у магазинах "Софт Лайн" за приємними цінами.


      Завітайте, придбайте та будьте на висоті!!!!


пр. Соборності, 36 - 066 839 33 30


м. Любомль, вул. Н. Ужвій, 1 - 050 231 12 76


смт. Маневичі, вул. Незалежності, 14 - 050 438 40 25


softline.lutsk.ua


Як обрати сучасну та стильну техніку для кухні!
8 June, 2021

При виборі побутової техніки для власної оселі, кожен з нас задає собі багато питань.


  Як обрати якісну та надійну техніку?


  Як за допомогою техніки підтримати стиль кухні?


  Як поєднати зручність і легкість у використанні приладів на кухні?


  На всі ці та інші запитання звичайно є відповіді. А саме основне – це Ваше бажання та фінансові можливості. На сьогоднішній день, при наявності найновітніших технологій та можливостей, обладнати кухню можна надсучасною технікою. Домашні помічники не тільки полегшать приготування їжі, миття посуду та прибирання, але й керування технікою за допомогою смартфонів, допоможе бути Вам «у курсі справ» на кухні.


  Крім основного типу техніки, такої як, холодильник, витяжка, поверхня та духовка, можна додати і інші типи. Інша техніка не тільки приготує щось смачненьке, але й стане дизайнерським доповненням до кухонного інтер’єру.


·       Кавомашина. Цей прилад допоможе радувати Вас кожного ранку запашною кавою. А для гостей Ви зможете створити найулюбленіші смачні кавові напої на будь – який смак.


·       Посудомийна машина.  Миття посуду завжди займає багато часу, миючі засоби шкодять шкірі наших рук та використання більшої кількості водних ресурсів спонукає багатьох сімей купувати посудомийку. Вона вирішить всі питання щодо очищення брудного посуду та надасть Вам можливість відпочити.


·       Вбудована техніка. Це зазвичай варильна поверхня, духова шафа, холодильник, мікрохвильова піч, витяжка, кавомашина. Такий тип побутової техніки «ховається» у стінках кухні. Це виглядає естетично, зручно та сучасно. Можна підбирати моделі одного кольору, фірми та стилю. Вбудована техніка може вмонтовуватися як у великих за розміром кухнях, так і у не величких.


·       Кухонні машини. До цього «арсеналу» техніки входять міксери, блендери, соковитискачі, хліборізки тощо. Але процес розвитку новітніх технологій не стоїть на місці. Ці всі пристрої поєднали та створили кухонну машину, яка може виконувати безліч фукнцій на одному пристрої. Використання такого приладу економить місце на кухні, а різноманітність насадок дає змогу приготувати неймовірну кількість різноманітних страв.


     При виборі техніки для кухні варто враховувати зручність використання побутової техніки, дизайн кухні та любов до приготування найсмачнішої їжі.       Кухня повинна приносити естетичне задоволення в процесі проведення вільного часу за філіжанкою запашної кави.