Цікаві статті
ПЛАНЕТАРНИЙ КУХОННИЙ КОМБАЙН – ТАК ЧИ НІ)

Кухонні комбайни із планетарним обертанням стають дедалі популярнішими, а попит, як відомо, породжує пропозицію, тож різноманітність моделей цих гаджетів на українському ринку справді велика. Але й ціни на планетарні машини не найскромніші — висока потужність і відмінний функціонал мають відповідну вартість.

Тому варто заздалегідь визначитися, чи дійсно вам потрібен саме такий просунутий багатофункціональний гаджет, або ж для ваших потреб цілком вистачить менш насиченого, але більш економного пристрою. Наприклад, деяким користувачам зручнішим і кориснішим у кухонному господарстві придбанням можуть стати звичайний міксер — ручний або стаціонарний, блендер чи окрема м’ясорубка з комплектом насадок.

Та планетарний кухонний комбайн, хоча й дещо схожий на міксер, є набагато функціональнішим. Що можуть робити планетарні кухонні комбайни?

·        збивати яйця, білки, креми, суфле, рідке тісто

·        вимішувати густе тісто з дуже щільною консистенцією

·        подрібнювати овочі та фрукти, шаткувати й нарізати кубиками

·        перемелювати м’ясо

·        готувати пасту із сирого тіста для домашніх спагеті

·        робити ковбаски

·        готувати соки із фруктів, овочів, ягід, цитрусових

Якщо у Вас насправді вистачає місця для розміщення такого типу планетарного комбайну, який виконує безліч функцій, тому однозначно покупці – ТАК. Адже такого типу гаджет достатньо успішно замінить і звичайний міксер, і блендер, і соковитискач, і мясорубку.

Купуймо не зволікаючи))

Цікаві статті
ОСНОВНІ ПРИЧИНИ НЕЗВИЧНОГО ШУМУ КОНДИЦІОНЕРА

На порозі стоїть літній сезон та до нього варто ретельно підготуватися не лише самому, але й всю побутову техніку, яка нам допомагає влітку.

Невідємним аксесуаром у літній період став для нас кондиціонер. Улітку на нього покладаємо велику надію у боротьбі із спекотними днями. Але це потребує ретельного підходу. Кондиціонер потребує очищення усіх фільтрів, наповнення гасом та перевірку усіх частин функціоналу.

За часту, після періоду активного використання, кондиціонер може видавати не притаманні для нього звуки, незвичний шум та гудіння. Що може стати причиною цього?

Розглянемо детальніше, щоб уникнути поломки приладу повністю.

Отже:

Найчастіше причиною чому шумить внутрішній блок кондиціонера стає:

 • знос або поломка підшипників вентилятора;
 • зміщення балансира, деформація або розбалансування лопатей;
 • засмічення або порушення прохідності фреонопровода через залом трубок;
 • засмічення теплообмінних поверхонь випарника;
 • пошкодження елементів електрообладнання;
 • ослаблення кріплень внутрішніх деталей модуля;
 • пошкодження або знос гумових ущільнювачів.

До найчастіших причин чому зовнішній блок кондиціонера сильно шумить відносять:

 • розхитані від постійної вібрації кріпильні елементи;
 • знос амортизаційних прокладок між кріпленнями і корпусом модуля;
 • проникнення всередину блоку різних сторонніх предметів або сміття (гілки і листя дерев та ін.);
 • розбалансування лопатей вентилятора;
 • деформація стінок корпусу або внутрішніх елементів;
 • знос мотор-компресорного вузла;
 • утворення снігової шуби або криги (у холодний сезон).

Чим раніше Ви звернете увагу на усі ці незвичні шуми, тим дешевшим буде обслуговування та усунення помилок у роботі кондиціонеру.

Будьте пильні бережіть себе та все, що Вас оточує)

Цікаві статті
ЧОМУ ПРАЛЬНА МАШИНА НЕ ЗЛИВАЄ ВОДУ (

Пральна машина є невідємною частиною нашого повсякденного життя, але іноді вона може викликати проблеми. Одна з таких проблем — не зливається вода з пральної машини.

Можливо, кожен з нас стикався з проблемою, коли пральна машина не зливає воду після закінчення циклу прання. Це може бути не тільки дратівливим, а й створювати проблеми в роботі пральної машини загалом, а також призвести до ремонту пральної машини.

Є кілька причин, чому пральна машина може не зливати воду. Розглянемо найпоширеніші з них.

 • Засмічення фільтра

У більшості пральних машин є фільтр, який допомагає утримувати сміття та інші предмети від потрапляння в труби. Якщо фільтр забитий, вода може застрягти в машині. Це може бути викликано накопиченням сміття, волосся або інших матеріалів, які були у вашому одязі.

 • Неправильне підключення

Якщо пральна машина неправильно підключена, вона може не зливати воду. Це може бути спричинено неправильним підключенням до труб або відсутністю коректного кріплення труб.

 • Пошкоджений насос

Якщо насос у пральній машині пошкоджений або не працює правильно, машина не зможе зливати воду. Це може бути спричинено зносом насоса або наявністю сторонніх предметів у насосі.

 • Несправний датчик рівня води

Якщо датчик рівня води в пральній машині не працює правильно, машина може не розпізнавати, коли потрібно зливати воду. Це може бути спричинено несправністю датчика або його неправильним підключенням.

При частому користуванні побутовою технікою, ми звикаємо до відмінної її роботи. Якщо виникають збої у роботі приладів, ми відразу це помічаємо. Тому, не зволікайте, при меншому збої, скористайтеся послугами кваліфікованого майстра, щоб запобігти більш глобальному та дорого вартісному ремонту.

 

Цікаві статті
ЯК ОБРАТИ ЕЛЕКТРОЧАЙНИК)

При великому асортиментів товарів побутової техніки, ми завжди стоїмо перед складним вибором. Всі торгові марки безумовно намагаються стати кращими та запропонувати інновації та легкість у використанні.

Отже, на що потрібно звернути першочергову увагу при виборі електричного чайнику:

Об’єм

Перш за все, потрібно визначитися з об’ємом електрочайника. Для однієї-двох осіб підійде модель об’ємом 0,5-1 л. Для невеликої родини достатньо чайника на 1,5-2 л. А ось в офіс краще придбати прилад від 2,5 л або термопот.

Потужність

Потужність електрочайника безпосередньо впливає на швидкість закипання води. Чим вища потужність, тим швидше закипить вода. Для чайника об’ємом 0,5-1 л достатня потужність 800-1000 Вт. Для чайника об’ємом 1,5-2 л – 1300-1800 Вт. А для чайника об’ємом 2,5 л і більше – 2000-3000 Вт.

Тип нагрівального елемента

Існує два основних типи нагрівальних елементів в електрочайниках: спіральний і дисковий. Спіральний нагрівальний елемент є найпоширенішим. Він простий у виготовленні і дешевий. Однак спіральний нагрівальний елемент має кілька недоліків: він швидко обростає накипом, що може призвести до поломки, і він не рівномірно нагріває воду. Дисковий нагрівальний елемент є більш сучасним і зручним. Він рівномірно нагріває воду, не утворює накип і має більш довгий термін служби.

Матеріал

Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений корпус електрочайника. Найчастіше корпуси електрочайників виготовляються з нержавіючої сталі, пластику або склянки. Нержавіюча сталь – це найнадійніший і довговічний матеріал. Пластик – це більш бюджетний варіант, але він може виділяти шкідливі речовини при нагріванні. Скло – це красивий і екологічний матеріал, але воно може розбитися при падінні.

 

 

Додаткові функції

Крім основних характеристик, при виборі електрочайника можна звернути увагу на наявність додаткових функцій. До таких функцій відносяться:

·        Фільтр. Фільтр затримує накип і мікрочастинки, що покращує смак напоїв.

·        Автовідключення. Автовідключення дозволяє електрочайнику вимкнутися після закипання води. Це запобігає кипінню води без нагляду.

·        Подвійне дно. Подвійне дно забезпечує рівномірний нагрів води.

·        Термостійка ручка. Термостійка ручка не нагрівається під час роботи чайника.

Ціна

В залежності від усіх перерахованих функцій та складових електрочайника, які пропонують виробники залежатиме і цінова картина. Дорогий – не означає довговічний та якісний, а от матеріали та додаткові можливості забезпечать якісну роботу приладу та безпеку для Вашого життя і здоровя.

 

«Софт Лайн» пропонує широкий асортиментний ряд електрочайників  різних виробників. Наші кваліфіковані менеджери допоможуть Вам у виборі електричного приладу) Завітайте – не пошкодуєте).

Цікаві статті
ЯК ОБРАТИ ПЛАНЕТАРНИЙ МІКСЕР – КРУТІ ПОРАДИ!

Щоб вибрати хороший кухонний планетарний комбайн, слід звертати увагу на основні технічні параметри, комплектацію та додаткові опції пристрою. А ще варто заздалегідь дізнатися, чи продаються окремо насадки й аксесуари для моделі, яка вам сподобалася. Дуже зручно, коли можна окремо купити потрібні комплектуючі, розширивши можливості свого кухонного кіберпомічника.

·        Потужність. Зазвичай чим вища потужність, тим ширші технічні можливості пристрою. А ще потужний кухонний комбайн має кращу продуктивність і швидкість роботи. Що стосується саме такого типу кухонної техніки, то тут краще вибирати модель із потужністю від 1000 Вт і вище — такі машини легко впораються з найскладнішими продуктами, та й прослужать довше завдяки більш високому запасу міцності.

·        Швидкість обертання. Що вища максимальна швидкість обертання насадок і лопатей, то ефективніше будуть перероблені продукти в чаші чи насадці комбайна. Пристрій також повинен мати можливість налаштування цього параметра.

·        Регулювання обертів. Воно буває плавним або ступінчастим. Також моделі різних брендів можуть передбачати різні способи управління: кнопки, поворотні ручки або слайдери.

·        Імпульсний режим та функція Turbo. Обидві ці функції наявні у більшості моделей планетарних кухонних машин. Імпульсний режим стане в нагоді, коли потрібно роздробити щільні грудочки в масі, що вимішується, або ж подрібнити більш жорсткі компоненти. А кнопка Turbo дозволяє пристрою працювати на максимально високих швидкостях впродовж досить тривалого часу. У розумних межах тривалого, звісно ж.

Цікаві статті
ПРИНЦИП РОБОТИ. ЩО ТАКЕ СИСТЕМА NOFROST?

Загляньмо всередину холодильника та спробуємо зрозуміти, що це — No Frost, і як працює система. В основі технології лежить використання вентилятора та випарника, які забезпечують рівномірний розподіл холодного повітря по всьому об’єму холодильника.

 

Розберемо принцип роботи:

 

1.    Вентилятор активно циркулює холодне повітря, перешкоджаючи утворенню конденсату та інею на стінках і продуктах. 

 

2.    Випарник, який розташований у відсіку за задньою стінкою холодильника, періодично розморожується автоматично. 

 

3.    Вода, що утворюється в результаті цього процесу, стікає вниз спеціальними каналами та збирається в окремому контейнері, де потім випаровується завдяки теплу компресора.

 

Таким чином користувачеві більше не доводиться самостійно розморожувати холодильник і видаляти лід, що зібрався. 

 

Якщо ви хочете позбутися головного болю, пов’язаного з розморожуванням холодильника, No Frost стане вашим вірним помічником. Разом із цією системою ви зможете зберегти свіжість продуктів і зробити своє життя трохи простішим.

Цікаві статті
Чому м'ясорубка не крутить м'ясо: 5 основних причин:

1.    Затупилися ножі.

Порада: Щоб ножі менше затуплювалися, потрібно ретельно мити прилад після кожного застосування і добре просушувати складники.

2.    Неправильна збірка компонентів.

Можливо, ніж встановлений не тим боком або затискна гайка погано закручена.

3.    Знос деталей – одна з найважливіших причин чому мясорубка крутить мясо.

Часто під час тривалої експлуатації електром'ясорубки можуть з'явитися дефекти, які впливають на її роботу. Це деформація корпусу, спірального вала чи решітки, а також тріщини на затискній гайці. Знову-таки, потрібен кваліфікований огляд і консультація фахівця щодо доцільності ремонту. 

4.    Засмічення та, як наслідок, перезавантаження приладу.

Підвищені навантаження зношують прилад.

5.    За багато жиру в мясі.

Занадто жирне м'ясо під час перемелювання намотується на шнек або забиває решітку м'ясорубки.

З багатьма причинами не якісної роботи мясорубки Ви можете впоратися самостійно. Але, коли є причини, які потребують рекомендації кваліфікованого спеціаліста, тоді краще звернутися до сертифікованого сервісного центру.

Цікаві статті
Причини купити Dyson Supersonic та його переваги

·        * Інтелектуальний контроль температури та повітряного потоку. Вимірює температуру 40 разів на секунду, захищаючи волосся від перегріву.

 

·        * Швидке висихання волосся заощаджує час. Технологія Dyson Air Multiplier збільшує об'єм повітря втричі, створюючи струмінь повітря під високим тиском та швидкістю.

·        * Магнітні насадки. Легко змінюються навіть при роботі з феном, оскільки залишаються прохолодними на дотик. Допомагають зменшити пухнастість та покращують зачіску.

·        * У комплекті йде 5 насадок: сопло для неслухняного волосся, насадка-концентратор, дифузор, сопло для дбайливого висушування, насадка-гребінець з широкими зубцями.

·       *  Низький рівень шуму під час роботи. Цифровий двигун обертається безшумно. Гумове кріплення нівелює вібрацію, зменшуючи відгук між двигуном та корпусом. Великий отвір головки оточений акустичними глушниками зниження шуму.

·        * Ергономічний та зручний. Мотор вдвічі легший за звичайний та розташований в ручці, звідки вага розподіляється рівномірно. Компактний девайс. Важить 659 грамів.

·        * Локони не затягуються у сушарку. Вентиляційний отвір знаходиться в нижній частині ручки, тому ніщо не чіпляється та немає запаху паленого волосся.

·        * Шнур довжиною 2,8 метра. Необов'язково знаходиться біля розетки, можна пересуватися приміщенням й сушити пасма.

·        * Зручні кнопки керування. Клавіші знаходяться на головці фена за насадкою. Щоб змінити установки, потрібно кілька натискань.

 

 

А ви уже готові зробити ультра сучасну покупку до дня весни своїм Коханим)

Цікаві статті
ПРИГОТУВАННЯ ЗДОРОВОЇ ЇЖІ У ЕЛЕКТРИЧНІЙ ПЕЧІ

Електричні печі не лише роблять готування простішим та зручнішим, але й мають численні переваги для здоров'я, які важливо враховувати при приготуванні страв.


Одна з основних переваг електричних печей для здорового харчування — це можливість готувати страви з меншим використанням олії або без неї зовсім! При використанні електричних печей не потрібно підсмажувати продукти в олії, що дозволяє зменшити кількість жиру у приготовлених стравах. Це особливо важливо для тих, хто дотримується здорового харчування або має певні дієтичні обмеження.

Також електричні печі забезпечують рівномірне та стабільне нагрівання, що сприяє збереженню корисних властивостей продуктів. Вони забезпечують оптимальну температуру приготування, що дозволяє зберегти вітаміни, мінерали та інші поживні речовини у продуктах.

Електричні печі також можуть мати додаткові функції, які полегшують готування здорових страв. Наприклад, вони можуть мати режими приготування парових страв або гриль-функцію, що дозволяє готувати страви без додавання жиру.

У цілому, електричні печі є важливим інструментом для здорового харчування, оскільки вони дозволяють готувати страви з меншим використанням жиру та зберігати корисні властивості продуктів. Вони можуть бути особливо корисними для тих, хто прагне підтримувати здоровий спосіб життя та дотримується збалансованого харчування.

 

СМАЧНОГО!!!

Цікаві статті
ЯК ОБРАТИ ДІАГОНАЛЬ ТЕЛЕВІЗОРА

Важливі факти для визначення оптимальної діагоналі телевізора:

* Відстань до глядача: Визначає базовий розмір діагоналі, щоб видовище було комфортним і не призводило до стомлюваності очей.

* Роздільна здатність екрана: Що вища роздільна здатність (наприклад, 4K), то ближче можна сидіти до екрана, не помічаючи окремих пікселів.

* Розмір кімнати: Впливає на максимально можливий розмір телевізора. Не варто забувати про пропорції та естетику простору.

* Персональні вподобання: Деяким глядачам подобається “кінотеатральний” ефект великого екрана, тоді як інші віддають перевагу скромнішим розмірам для затишної обстановки.

* Фінансові можливості: Бюджет також є обмежувальним фактором під час вибору діагоналі телевізора.

Для кожного телевізора існує рекомендована відстань до екрана та оптимальний кут перегляду. Максимальне занурення в те, що відбувається на екрані, відбувається, коли очі знаходяться на рівні центру екрана або трохи вище, а діагональ покриває 40% вашого поля зору. Згідно з класичною формулою, відстань від місця перегляду до екрану має становити 2.5 – 3 його діагоналі. Тобто для кімнати, де від дивана до екрану рівно 3 метри оптимальною діагоналлю буде 47 дюймів. 

Бережіть здоровя та зробіть правильний вибір!

Цікаві статті
Сучасна духова шафа – Процес 5!


Сучасна духова шафа – процес 5!


   Сучасний світ техніки однозначно не стоїть на місці. Техніка вдосконалюється, стає простіша у користуванні та управлінні, лише не змінюються наші звички у приготуванні улюблених страв.


  Духова шафа виконує свої прямі обов’язки та не створює ніякого дискомфорту. Лише поява нових функцій та способу керування через смартфон додає певної пікантності.


  При виборі духової шафи обов’язково обирайте лише перевірені торгові марки, сертифіковані та однозначно із сертифікатом якості. Не забувайте і про сервісне обслуговування. Наявність сервісного центру у вашому місті – однозначно великий плюс.


  Дорога духова шафа – не означає, що вона ефективна. При виборі обирайте моделі зручні в управлінні, очищенні та практичні у розміщенні та застосуванні.


  Ціна залежить від наповнення приладу, кількості наявних та додаткових функцій та матеріалу виготовлення. Звичайно, що у кожну цінову категорію духової шафи закладена ціна за популярність торговельної марки приладу. Не забувайте про це!


  Будьте прискіпливими у своєму виборі, адже це покупка не на один день!!

Цікаві статті
Сучасна духова шафа – Процес 4!


Сучасна духова шафа – Процес 4!


  На сьогоднішній день духова шафа є зручним та корисним елементом на кухні. Просто встановлюється, зручна у користуванні та можна вмонтувати у зручному для вас місці на кухні.


  Функціонал духової шафи за часту вражає. Наявність великої кількості програм, гриля, систем автовимкнення та управління за допомогою смартфона.


  Розглянемо найбільш важливі та корисні функції, які є практично у всіх моделях виробу.


  Гриль та конвекція. За наявності даних функцій – гриля та конвекції – продукти покриваються скоринкою, а соковитість залишається. Продукт не висихає, а залишається смачним та соковитим.


  Пароварка.  В деяких моделях духових шаф є спеціальний резервуар, куди наливається вода. Під час приготування ця вода перетворюється на пару та подається в камеру. Такий тип приготування продуктів максимально зберігає усі вітаміни та не утворюється скоринка.


  Вертел. Використовується для приготування за один раз великих шматків м’яса або риби. Це спеціальний шампур, на який фіксується продукт та встановлюється в привід, розташований в духовій шафі. Вертел повільно обертається та рівномірно запікається обраний продукт.


  Розморожування. Заморожені продукти закладаються в духову шафу, встановлюється потрібна програма і продукт за певний час розморожується.


  Нижній нагрів. Такий тип приготування притаманний газовим духовкам. У моделях електричних духовок є верхній та нижній нагрів.


   НВЧ – духова шафа може виконувати роль мікрохвильової печі.


   У різних типах моделей духових шаф є різноманітні додаткові функції. В залежності від цінової категорії, різні типи духових шаф мають різні наповнення.


  Вибір лише за вами…….

Цікаві статті
Сучасна духова шафа – Процес 3!


Сучасна духова шафа – Процес 3!


  Щоб встановити та вмонтувати духову шафу потрібні спеціальні навички. Краще за все, щоб це робив майстер, адже тоді гарантія на виріб зберігається. При купівлі духової шафи уся комплектація для її підключення знаходиться у комплекті з виробом. У кухні потрібно, щоб була спеціально зроблена шафа для вмонтування та розетка.


   Духова шафа встановлюється у відповідну шафку на кухні та прикручується до цієї шафи саморізами. Кріпильні отвори знаходяться за дверима з обох боків. Потім підключаємо прилад до електромережі. Перевірте, щоб розетка мала достатню напругу.


   Якщо духовка газова, установка займає більш довгий час, потребує спеціаліста із газової служби. Працівник газової служби перевіряє правильність подачі газу та видає документ про правильний технічний процес. У разі виникнення непередбачуваних ситуацій, державна газова служба несе відповідальність!!!


  До процесу підключення потрібно підійти з повною відповідальністю. Адже прилади потребують ретельної перевірки та тестування.


   Будьте відповідальними!!!

Цікаві статті
Сучасна духова шафа – Процес 2!


Сучасна духова шафа  - Процес 2!


  Розглянемо, процес та способи роботи електричної духової шафи. Зовнішній вигляд буває у різних стильових виконаннях, різної кольорової варіації, але основні елементи та процес роботи практично завжди ідентичний у всіх моделях приладу. Панель управління може бути сенсорна або механічна (поворотні перемикачі). На панелі може бути встановлений таймер (механічний або сенсорний).


  Спосіб відкриття - відкидні дверцята вперед – однакові у всіх типах духових шаф. Нагрівання шафи виконується за допомогою ТЕНу, який може бути розміщений, зверху, знизу або там і там. Також є типи духових шаф, які мають додаткову функцію – гриль.


   У всіх духових шаф у внутрішньому корпусі розташовується спеціальний вентилятор – конвекція. Вона призначена, щоб розганяти гаряче повітря і рівномірно розприділяти його по всій камері.


  Одним словом, духові шафи по специфіці роботи майже ідентичні, лише різняться за стилем, кольором та наповненням функціями.


  Вибір лише за вами!


Далі буде…….

Цікаві статті
Сучасна духова шафа – Процес 1!


Сучасна духова шафа – Процес 1!


    До набуття сучасного вигляду, духова шафа проходила багато етапів розробки та вдосконалення. Вдосконалювалися форми, розміри, функції та спосіб встановлення. Найкращим способом встановлення став вмонтований.


   Наступні статті покликані впевнити вас у тому, що це потрібна, зручна, сучасна, трендова річ у кухні.


   Духові шафи за своїм покликанням можуть бути газові та електричні. Звичайно, що електрична духова шафа більш сучасний варіант, адже має достатню кількість переваг над газовою. Цей тип точніше підтримує задану температуру, краще випікає та безпечний у використанні.


  Також кращим варіантом встановлення духовою шафи є вмонтування її в саму кухню. Цей тип шафи працює окремо від варильної поверхні, монтується в меблевий гарнітур та виглядає сучасно.


  Духові шафи бувають різні за габаритами, літражем та в наповненні додатковим функціоналом.


  Вмонтований тип духових шаф підходить до будь – якого стилю кухні, має достатню кольорову гамму, зручний у використанні.

Цікаві статті
Готуємося до сезону кондиціонерів – Етап 3!


Готуємося до сезону кондиціонерів – Етап 3!
   При необхідності, можна очистити кондиціонер самотужки. Для цього потрібно мати текстильні серветки, м’які мильні засоби та порохотяг.
  Але потрібно пам’ятати наступні правила:
1.    Обов’язково слідувати інструкціям, які вказані в книжці про обслуговування приладу. Потрібно відкрити корпус пристрою, зняти передню решітку та промити теплою проточною водою. Якщо решітка дуже брудна, її можна промити м’яким миючим засобом.
2.    Повітряні фільтри кондиціонерів бувають різними по типу. Одні можна мити, а інші – лише прочищати порохотягом. Деякі моделі кондиціонерів мають одноразові фільтри попереднього очищення повітря – їх просто потрібно замінити на нові.
3.    М’якою тканиною потрібно протерти рухливі жалюзі кондиціонеру – це ті пластинки, якими регулюється напрямок видування повітря. Якщо вони дуже забруднені, просто стерти пил сухою серветкою не достатньо. Ці жалюзі можна протерти вологою тканиною із додаванням м’яких миючих засобів.
4.    Потрібно регулярно самостійно перевіряти візуально стан зовнішнього блоку кліматичної системи – чи не потрапили до нього сторонні предмети, листя або пагони рослин та чи не має там комах.
   Для поверхневого очищення кондиціонеру цих маніпуляцій буде достатньо. Для більш глибокого очищення потрібно звертатися до спеціальних служб. Але кондиціонер потребує регулярного самостійного очищення та 2 рази в рік професійного.


Цікаві статті
Готуємося до сезону кондиціонерів - Етап 2!


Готуємося до сезону кондиціонерів – Етап 2!
   Різні типи моделей передбачають різну періодичність їх очищення. Самотужки варто очищати кондиціонер раз на 1-2 тижні. Чим вищий ступінь очищення, тим більше забруднень видаляє з повітря кондиціонер. Що ж стосується професійного очищення, то потрібно очищувати прилад не рідше ніж 1 раз нарік. Рекомендовано двічі на рік перед літнім сезоном та перед зимовим.
  Працівники професійних компаній з очищення кондиціонерів очищують повітроводи, фільтруючі та дренажні системи, промивають все специфічними дезинфікуючими засобами, перевіряють працездатність усіх деталей та до заправляють фреоном охолоджуючі системи. Це в першу чергу впливає на безпеку користування, ефективну роботу та подовжуює термін служби пристрою.
   Обирайте лише ліцензовані компанії, які спеціалізуються на виконанні усіх професійних робіт щодо кондиціонування. Самостійно можете промивати та очищувати зовнішній фільтр, на якому осідає більша частина пилу, бруду та агресивних алергенів. Тоді, більша частина цього всього не потраплятиме у внутрішні системи приладу.


Цікаві статті
Готуємося до сезону кондиціонерів - Етап 1!

Кондиціонери «ввірвалися» в наше життя, щоб позбавити нас від пекельної спеки або ж «собачого» холоду. На сьогоднішній день, кондиціонер встановлюють в кожному другому офісі та в кожній четвертій квартирі. Він економний, ергономічний, сучасний – полегшує повітря у приміщенні та створює комфортну температуру. Але як і будь – яка інша техніка потребує ретельного догляду. Зокрема, кондиціонерам потрібне очищення щонайменше 2 рази на рік. Кількість разів очищення залежить від частоти використання приладу.  Пил, який накопичується в системі кондиціонеру є шкідливим для здоров’я. Кондиціонер відфільтровує алергени, грибки, хвороботворні бактерії та мікроорганізми,  які потім осідають у фільтраційних системах приладу. Якщо вчасно не проводити профілактику очищення, то потім усе це розпилюватиметься назад у приміщення.
  Це небезпечно для здоров’я людини, особливо якщо у оселі мешкають маленькі діти та люди, які схильні до алергії чи мають астматичні проблеми та люди похилого віку.
  Найпростіше очищення кондиціонер може виконувати самостійно, за допомогою спеціальної функції. Але, ми все ж рекомендуємо проводити очищення та профілактику за допомогою спеціальних служб.


Цікаві статті
Як обрати посудомийну машину?!


Коли в сім’ї стає питання миття посуду, відразу всі роблять вигляд, що чимось зайняті і це їх не стосується) Дякувати всесвітньо могутнім розробникам, що винайшли такий прилад, як посудомийна машина. Це полегшує буденне життя в побуті не лише жінкам, але й всій родині. Одними з перших переваг є тотальна економія часу та водного ресурсу.
  Перед вибором посудомийної машини, потрібно вияснити розмір простору, куди вмонтується посудомийна машина чи «стане» окремо. Стандартна посудомийна машина має розміри – 45*60 см (довжина*ширина). Такі моделі можуть мити від 9 до 12 комплектів посуду.
  Вмонтована посудомийна машина органічно підходить до будь-якого типу кухні. Вмонтовується вона в шафу та видимим залишається лише панель із функціями. Сучасні моделі оснащені функцією «промінь» на підлозі. На підлогу, під час роботи приладу, проекціонується промінь. Він показує, яка функція працює та скільки часу до кінця процесу миття.
  Посудомийні машини не тільки миють посуд, але й сушать його. Це просто супер – в прилад Ви завантажується брудний посуд, а протягом 1,5 години – посуд чистий та сухий. Клас сушки буває А та С. А – абсолютно висушений посуд, С – на посуді залишається волога.
   Робоча корзина та камера виготовлені із нержавіючої сталі. Так як, температура в посудомийній машині досягає більше 60 градусів, в ній не можна мити дерев’яний посуд, посуд із міді та інших матеріалів, які не витримують високі температури. Висота корзини регулюється, також кут корзини теж може регулюватися. Обирайте посудомийну машину з більшою кількістю форсунок. Це впливає на якість миття – чим більше форсунок, тим краще миття.
  В залежності від класу енергоспоживання посудомийки можуть мати клас  А – кращий, клас С – нижчий. В середньому розхід води за цикл до 20 л.
  Посудомийна машина обов’язково повинна бути встановлена система AquaStop. Ця система попередить протікання води з приладу.
   Для того, щоб правильно зробити вибір:
1.    Розрахуйте кількість членів родини.
2.    Оберіть потрібну кількість функцій.
3.    Наявність системи AquaStop.
4.    Оберіть економний клас енергоспоживання (А++).
5.    Оберіть економний рівень енергоспоживання (А+).
6.    Оцініть можливості своєї кухні для розміщення приладу (вмонтована чи окремо стояча посудомийна машина).
7.    Фінансовий фактор.
Зробіть правильний вибір – водні ресурси та головне – свій дорогоцінний час).


Цікаві статті
Особливості сушильної шафи

Сушильна шафа для одягу стала проривом у світі побутової техніки. Сучасний світ намагається спростити цей такий занудний побут. У молодих сімей, та не тільки, за допомогою сучасної побутової техніки, з’являється більше часу на себе, для родини та для відпочинку.  Переваги сушильної шафи:
- Вішаки легко висуваються, що створює зручність діставати одяг та повертати його в шафу
- Простота монтажу. Лише потрібно підключити прилад до вентиляційної системи.
- Забирає вологу та неприємні запахи.
- За допомогою продуманої системи приладу, в приміщенні сухо, тому що вся волога виходить через вентиляцію назовні..
- Зручність сервісного обслуговування. Всі деталі приладу знаходяться у верхній частині.
- 3 рівня температури, для різних за рівнем вологості типів одягу.
- Є захист від перегріву.
- Всі прилади сертифіковані.
    У сушильній шафі, на відміну від звичайної сушильної машини, можна сушити всі типи тканин та одягу. Одяг висушений, рівний, без зім’ятин. Сушильна шафа має вигляд звичайної шафи, але займає певне місце в домі. Також сушильна шафа легко вбирає вологу з взуття, рукавичок, головних уборів, верхнього та робочого одягу, екіпіровки та гірськолижних костюмів.
    Сушильна шафа має високу ефективність, максимальну корисність та економічність.


Цікаві статті
Кавомашина - розкіш чи необхідність?!


Обираючи техніку із ряду дрібної, завжди вагаємось чи у цьому є певна необхідність?!


   Сьогодні «красуня» кавомашина виходить на сцену. Звичайно, любителі кави ніяк не обійдуться без цього чуда техніки. За лічені хвилини кавомашина приготує відмінний Лате, капучино чи справжню каву. Аромат буде відчутно аж на вулиці.
  Кавомашини поділяються на декілька підвидів:
·       Еспресо - кавомашини готують кавові напої із розсипної зернової кави. Якщо кава зернова – то машина автоматично помеле її.
·       Ріжкові кавоварки варять міцну каву, але вже з помелених зерен кави. Ці види кавоварок можуть бути і чалдовими – це спеціальні капсули з уже попередньо приготовленим класичним або ароматизованим кавовим порошком.
·       Автоматичні кавоварки мають великий спектр автоматичних програм. Програми приготування кави, регулювання смаку кави, встановлення програм за рецептами приготування кави, вибір варіантів молочних і вершкових добавок тощо.
  Звичайно і ціновий діапазон також залежить від типу кавоварки, ступеню її автоматизації та наявності додаткових функцій. Є моделі сучасних кавоварок, які готують каву ще до того як ви підніметеся з ліжка або повернетеся додому. Це відбувається за допомогою Wi-Fi або встановлення спеціальної програми на смартфоні.
   У будь-якому разі любителі та поціновувачі кави знайдуть варіант кавоварки, насолоджуватимуться смаком звареної кави та роботою пристрою.
  Розкіш чи необхідність – звичайно вирішувати кожному з нас.


Цікаві статті
Користь чи шкода від побутових приладів

Тема про шкоду побутової техніки навколишньому середовищу та здоров’ю людини є болючою для виробників та важливою для споживачів. Виробники можуть вдало маскувати деякі питання щодо шкоди техніки, але сьогодні можна легко про це дізнатися.   Не потрібно сприймати негативні сторони побутової техніки надто абстрактно. Але ми повинні знати чого остерігатися та, як правильно користуватися електричними приладами.
   Сьогодні на черзі телевізори.
  Телевізори та комп’ютери
Найбільшу шкоду нашому здоров’ю приносять телевізори та комп’ютери.
Але виробники цього типу побутової техніки роблять усе можливе щоб мінімізувати негативний вплив та придумують нові моделі із новітніх технологій. Проте, коли ми довго проводимо час перед екраном телевізору чи комп’ютером, ми знижуємо рівень зору та завдаємо шкоди хребту. Також, електромагнітні хвилі й часта зміна картинок під час перегляду напружують нервову систему без потреби. Як результат, мігрені, апатії та знесилення.
  На сьогодні, ми не можемо відмовитися від цих видів техніки. Але правильно та продуктивно проводити час, ми можемо навчитися. Можна чередувати перегляди телевізору чи роботу за комп’ютером здійснюючи прогулянки, роблячи  фізичні вправи та гімнастику для очей.
Дбайте про своє здоров’я не відмовляючись від сучасних благ цивілізації.


Цікаві статті
Маневри ручним порохотягом

Різновидність порохотягів вражає варіацією асортиментного ряду. Ручні, автомобільні, стаціонарні, фільтрові, миючі, роботи тощо. Потрібно обирати порохотяг з огляду на конкретну оселю, площу прибирання, наявність диванів, маленьких проходів тощо.   Зокрема, ручний порохотяг вирізняється зручністю у використанні, мобільністю та в основному безпровідністю.
   Важать ручні пилососи кілька кілограмів, не габаритний в розмірах та зручний у зберіганні.
  Єдиним недоліком таких пристроїв є те, що вони малопотужні і розраховані на не велике за площею житло. Житло площею 60м2 такий порохотяг без проблем «прибере» без підзарядки та зупинок.
  Ручні порохотяги бувають простими та складними за своєю комплектацією. Простий тип здійснює швидке прибирання на невеликій площі. Складні ручні порохотяги оснащені потужними проти алергенними фільтрами HEPA, мають функцію збору рідини, функцію вологого прибирання, дезінфекції та очищення парою.
   Перевагою цього типу порохотягів є те, що більшість моделей не вимагають підключення до електромережі. Складаються з ємного акумулятора, який розрахований на довготривалу роботу та має підзарядний пристрій. Також певні види моделей мають додаткові насадки для прибирання меблів, ворсистих килимів, тканини тощо.
  Зручно, швидко та без додаткових зусиль!


Цікаві статті
Вплив мобільних телефонів на наше самопочуття


Тема про шкоду побутової техніки навколишньому середовищу та здоров’ю людини є болючою для виробників та важливою для споживачів. Виробники можуть вдало маскувати деякі питання щодо шкоди техніки, але сьогодні можна легко про це дізнатися.
   Не потрібно сприймати негативні сторони побутової техніки надто абстрактно. Але ми повинні знати чого остерігатися та, як правильно користуватися електричними приладами.
Мобільні телефони
Науковці довели, що радіохвилі, які випромінюють мобільні телефони, негативно впливають на мозок. Це не означає, що потрібно відмовитися від цього типу зв’язку, але потрібно знати про негативний вплив.
Не можна класти телефон близько до ліжка, адже потім можуть виникати головні болі та поганий сон. Мобільні телефони не можна класти близько до голови. 
Не можна тримати телефон постійно на зарядному пристрої, адже батарея псується швидко і збільшується випромінювання.
Не можна носити телефон у карманах.
Дбайте про своє здоров’я не відмовляючись від сучасних благ цивілізації.


Цікаві статті
Як правильно обрати праску!


Широкий асортиментний ряд прасок представлений на ринку побутової техніки ставить нас перед важким вибором.
  Яку обрати?
 Ефективність та довготривала робота?
Яку потужність обрати?
 Скільки додаткових функцій потрібно для ефективного прасування?
На всі ці запитання спробуємо коротко відповісти.
Важливим аспектом при виборі праски є:
1.    Потужність. Середня номінальна температура прасування дозволить ефективно та без проблем відпрасувати різні речі та тканини. Є такі моделі прасок, які автоматично підбирають температурний режим відповідно до типу тканини.
2.    Подача пари. Потужність генерації пари; можливість налаштування потужності подачі пари; опція вертикального відпарювання; функція «Паровий удар»; функція «Паровий носик». Це дуже важливо при прасуванні різного типу текстилю, розгладженні складок на речах із складним кроєм тощо.
3.    Якість та конструкція підошви. Тут важлива легкість ковзання по поверхні текстилю, склад та покриття підошви, форма підошви та розташування отворів для подачі пари.
4.    Габарити праски. Деякі моделі можуть мати достатньо функцій, але дуже не зручні та важкі у процесі користування. Праска повинна зручно «лягати» у руку та легко маневрувати і ковзати по поверхні тканини.
Складно? Віримо. Порада: візьміть праску у руку, потримайте і покрутіть та відчуйте, що це саме та праска про яку ви мріяли)


Цікаві статті
Правда чи брехня про вплив техніки на здоров'я людини

Будь – які речі у нашому житті мають не тільки позитивні сторони. Все, що пов’язане з електронікою має і негативний бік.  Сьогодні обговоримо вплив мікрохвильової печі та порохотягів на наше здоров’я.
   Мікрохвильова піч
Стосовно впливу СВЧ на здоров’я людини ведеться багато суперечок. Багато, хто проти використання СВЧ і принципово їх не купують. Відносно приготування їжі у цьому приладі – вона не має достеменного смаку та користі. Це правда. А от для розігріву або швидкого розігріву вже приготовленої їжі – це зручно. Тому, тут повинен кожен обирати – потрібно чи ні.
Загроза може виникнути тоді, коли ви не вмієте правильно нею користуватися.
Однозначно, важливішим аспектом у цьому всьому, є правила безпеки під час використання СВЧ. Отже:
1.     Не можна вмикати мікрохвильову піч при відкритих дверцятах.
2.     Завжди зберігайте склянку з водою, щоб у разі запуску СВЧ не виявилася порожньою.
3.     Використовуйте лише спеціально призначений для СВЧ посуд.
4.     Слідкуйте за технічним станом техніки та не забувайте перевіряти її після покупки.
Зваживши всі за та проти, прийміть правильне рішення.
Порохотяги
Порохотяг є невід’ємною технікою у домі сьогодні. Користі більше, аніж шкоди. Але в будь-якому разі негативний аспект є. Порохотяги можуть стати справжніми розплідниками бактерій, якщо вчасно не очищати фільтри та мішки для сміття.
У миючих порохотягах потрібно очищувати контейнер з водою після кожного вологого прибирання.
У колбових порохотягах потрібно слідкувати за кількістю сміття у колбі, вчасно її очищати та промивати під проточною водою.
  Технології йдуть вперед і будемо сподіватися, що виробники побутової техніки намагатимуться мінімізувати шкоду для навколишнього середовища та людей, які нею користуються.


Цікаві статті
Варильна поверхня - зручність чи ефективність?

При виборі будь – якого типу техніки ми завжди хочемо поєднати зручність та ефективність. За часту те, що подобається, не завжди є ефективним у використанні та навпаки. Тому, потрібно обрати «золоту» середину. А як?Тримайте декілька порад)
·       Панель повинна мати ергономічний дизайн;
·       Правильно розміщені конфорки, з можливістю користуватися ними одночасно;
·       Зручні ручки на варильній поверхні;
·       Немаркий матеріал;
·       Наявність різних функціональних конфорок;
·       Наявність турбо конфорки;
·       Наявність підставок та аксесуарів;;
·       Функція газ – контролю;
·       Зручні решітки на варильній поверхні;
·       Можливість миття у посудомийній машині решіток та аксесуарів варильної поверхні.
     За кольоровою гаммою є велика кількість різноманітних кольорів та відтінків. Важливо виділити варильну поверхню у кольорі в вашій кухні. Розміщення також має значення. Варильна поверхня повинна бути розміщена не далеко від місця, де відбувається миття посуду та «оточена» з боків стільницею. Також можна обирати різний посуд для приготування страв. Це теж не менш важливо. Адже ємність у якій готуються страви повинна зберігати смак, не містити інших запахів та після смаків та зберігати «істинність» страв.
   Ми допоможемо підібрати комплекти для кухні та зробимо її бездоганно сучасною та зручною.Цікаві статті
Хто такий робот - порохотяг?


З початку 2000-х років багато виробників почали розробляти техніку із штучним інтелектом. Першими виробниками таких пристроїв стали Electrolux та Roomba, Robomax, Samsung Navibot, FloorBot. 
  Робот – порохотяг оснащений штучним інтелектом та призначений для автоматичного прибирання приміщень. За розміром диску 28-35 см і висотою 9-13 см. Великий контактний сенсор встановлений на передній частині пристрою, з інфрачервоним датчиком по центру у верхній передній частині.
   Робот – порохотяг переважно застосовує під зарядний пристрій, так як працює автономно. Перші моделі потребували ручного встановлення площі кімнати, а у моделях третього покоління такої необхідності вже не має. Зарядка такого пристрою триває від 3 до 12 годин, залежності від моделі та покоління порохотягу.
  Робот – порохотяг легко пересувається приміщенням. У нього втановлені датчики стіни, щоб бачити перешкоди. Якщо пристрій застряг, він перестає рухатися та подає спеціальні сигнали. При закінченні прибирання, всі порохотяги – роботи самостійно повертаються до зарядного пристрою. По закінченню, власник пристрою повинен звільнити пилозбірник.
  Аксесуари робота – порохотяга:
·        Спеціальна щітка для збору вовни —пристосована для збору шерсті домашніх тварин;
·        Пульт дистанційного керування — для керування роботом - порохотяга дистанційно;
·        Планувальник — можливість запрограмувати роботу робота - порохотяга за розкладом;
·        Модуль для зарядки з інфрачервоним маяком — дозволяє роботові -порохотягу автоматично повернутися до зарядного пристрою;
·        Віртуальна стіна — особливий датчик для обмеження району прибирання;
·        Маячок — використовується для розділення районів послідовного прибирання;
·        Збільшене джерело живлення — перезаряджуванні батареї, які дозволяють пристрою працювати більше 3 годин.
   Час невпинно рухається вперед і ми слідуємо за ним також. Легке прибирання запорука релакснути ввечері)
 
Софт Лайн – краща техніка для дому та сім’ї!


Цікаві статті
10 найпоширеніших помилок при створенні проекту кухні

Кожен з нас проектує свій дизайнерський стиль у власній оселі сам або за допомогою фахівців. Ми бачимо та знаємо, що нам потрібно, як ми хочемо та, що хочемо. Але помилки бувають дуже часто, та виправити їх практично неможливо після завершення всіх робіт.  10 найпоширеніших помилок при створенні проекту кухні:
1.    Незручне розташування кухонного трикутника.
Кухонний трикутник охоплює основну активність на кухні: холодильник, плита, мийка. Тому важливо правильно спланувати розміщення поверхонь для зручності кулінарних процесів.
2.    Продумане розміщення та підключення техніки.
Основне завдання: ефективне використання площі. Потрібно визначитися із типом техніки, яка буде розміщена на кухні та розробити макет. Пароварки, СВЧ, каво-машини, посудомийні машини тощо потрібно правильно розвести та підключити. Дрібна побутова техніка завантажує в більшості робочу стільницю.
3.    Пральна машина на кухні.
З одного боку, це не є естетичним – використання миючих засобів для прання поряд із їжею. А з іншого – при не великій площі кухні, іншого виходу просто може не бути.
4.    Недостатньо місця для зберігання приладів для кухні.
На будь – якій кухні, варто використовувати вертикальний простір – над плитою, холодильником та іншими габаритними предметами. Це більше відноситься до маленьких за площею кухонь.
5.    Не практичні фасади меблів.
Варто пам’ятати, що фасади мають бути практичними, стійкими до води та високих температур, легкими у догляді.
6.    Фурнітура.
Фурнітура відіграє неабияку роль у зручності та комфорті при експлуатації кухонних меблів.
7.    Поєдання.
У цьому випадку потрібно грамотно поєднати кольори, стиль, фурнітуру та фасади. Кухня повинна виглядати естетично та органічно поєднуватися у зручності щоденного використання.
8.    Покриття на підлозі.
Підлога повинна бути водостійкою, не слизькою та теплою. Завжди дбайте про власний комфорт та здоров’я.
9.    Освітлення.
На кухні бажано встановлювати дворівневе освітлення – це включає центральне освітлення та підсвічування кухонної гарнітури.
10. Оформлення стін.
Оптимальним варіантом у цьому випадку є використання декоративної миючої штукатурки, вінілових шпалерів тощо.
Сучасна кухня – це поєднання стилю, етики, зручності та комфорту.
Слідуйте цим підказкам та проводьте час на кухні із задоволенням!


Цікаві статті
Цікаві факти

Зараз ми всі насолоджуємося роботою у нашому домі побутової технікою. Пере, прасує, миє, зволожує, охолоджує та гріє тощо.   Але, кому ми повинні завдячити за все це?
А ось кому:
1.    У 1870 році з’явився перший вінчик. Цей прилад проходив кілька етапів вдосконалення, доки з’явився перший міксер. У 1910 році в Америці за ціною у 3 000$ можна було купити справжній перший міксер. Ну за таку ціну і вагою приладу у 30 кг, навряд чи ми придбали його сьогодні.
2.    1922 рік – рік «народження» блендера. Перша модель змішувала лише сироп та воду з кристалами вуглекислоти. Лише у 1935 році можливості блендера розширилися до шинкування та подрібнення.
3.    Кавоварка з фільтром «вийшла» на арену побутових приладів у          1806 році.
4.    Пері Спенсер придумав мікрохвильову піч та запатентував її у                      1945 році. Вага таких СВЧ складала 340 кг і мали висоту – 175 см.
5.    1972 рік став роком «народження» першої ручної пральної машини. Спеціальна рукоятка сприяла роботі приладу. Електрична пральна машина з’явилася лише у 1906 році.
6.    У Британії в 1901 році винайшли перший вакуумний порохотяг. Цей прилад працював лише ззовні, а в приміщення підбивалися шланги, якими чистилися килими.. Гучність була неймовірна, а потужність становила 5 кінських сил.
Впродовж багатьох років всі прилади вдосконалювалися, набирали інших форм та розмірів та відбувається це до сьогоднішнього дня. Але ми вдячні всім тим людям, які полегшили наше життя зараз!


Цікаві статті
Де народився перший порохотяг?

Перший порохотяг «народився» у 1869 році у США. На початку 21 століття з’явився принципово новий тип порохотягів – роботи, що виконують прибирання без участі людини.  У 1868 році Айвз Макгаффні з Чикаго винайшов пилосос «Whirlwind». У верхній частині порохотягу була ручка поєднана з ремінною передачею та з вентилятором.
  Сучасний порохотяг складається з електродвигуна, вентилятора, очисника повітря, які вмонтовані в корпус приладу. Комплектуються гофрованим шлангом з різними типами насадок.
  Порохотяги бувають: підлогові, ручні, автомобільні, порохотяги - щітки, миючі, роботи, ручки - порохотяги тощо.
  За способом утилізації, порохотяги бувають: мішкові, контейнерні (циклонні) та з водяним фільтром, парогенератори, професійні порохотяги, господарські, ранцеві тощо.
   Перший порохотяг з циклонною системою був виготовлений та запатентований американською компанією «Dirt Devil» у 1955 році.
  Порохотяги обирають за такими основними характеристиками як: номінальна та споживана потужність, спосіб утилізації пилу, спосіб прибирання, комплектація тощо.
 Коли ми знаємо історію виникнення побутової техніки, способи її реновації та можливості, користь від її використання, а основне  - економія часу – ми розуміємо на скільки ми вдячні тим людям, які полегшили наш спосіб життя сьогодні. Дякуємо))


Цікаві статті
Чи потрібний догляд за пральною машиною?!

Ні для кого не секрет, що уся, без винятку, техніка потребує періодичного догляду. Для кожного типу побутової техніки є своєрідна специфіка по догляду. Чим частіше проводити профілактичні заходи, тим довше прослужать прилади.   Пральна машина не є винятком із цього списку.
   Ось кілька порад у стрічку по догляду:
1.     Очищайте порошкоприймач (дозатор).
Якщо порошкоприймач містить чорний наліт – очистіть його. Якщо це не вдається за допомогою ганчірки, тоді вийміть його, замочіть на годину у мильній воді та змийте. Взагалі, виробники пральних машин рекомендують очищувати дозатор після кожного прання. Якщо не робите цього постійно, то бажано раз на тиждень. Можна також, засипати пральний порошок прямо у барабан, а в дозатор наливати лише ополіскувач.
2.     Систематична перевірка манжета люка.
Ущільнювальна гума (манжет) пральної машини захищає пристрій від внутрішніх та зовнішніх витоків. Внутрішні витоки накопичують бруд на і під манжетом, тому необхідно протирати його кожного разу після прання. Регулярне очищення гуми попередить її передчасне пошкодження. При пошкодженні манжету, його необхідно негайно замінити.
3.    Очищення від накипу та бруду.
Пральна машина потребує систематичного очищення – як внутрішніх, так і зовнішніх запчастин.
Для внутрішнього очищення можна використовувати спеціальні засоби для очищення від накипу. Щомісячна промивка внутрішньої частини пральної машини дає змогу очистити вапняний наліт та залишки миючих засобів. Також можна заливати 1 стакан оцту 9% на коротке прання пустої пральної машини. Кислота також попереджає утворенню накипу, вбиває бактерії та неприємний запах в середині барабану.
4.     Дозоване використання миючих засобів.
Кількість дозування прописана детально на кожній банці миючих засобів. Слід дотримуватися їх використання. Адже накопичення миючих засобів може перешкоджати нормальній роботі пральної машини.
5.     Попереднє очищення забруднених речей.
Для того, щоб бруд не накопичувався у внутрішній частині пральної машини, можна попередньо його очищувати безпосередньо перед завантаженням. Особливо, це стосується взуття. Тому, змити великі частини бруду варто, за для нормальної роботи приладу.
6.     Пом’якшена вода.
Більша частина території України, за проведеними тестами, має жорстку воду. Це, звичайно, має негативний вплив на роботу техніки. У цьому випадку, можна використовувати пом’якшувачі води, спеціалізовані соляні фільтри, спеціальні таблетки для пом’якшення води тощо. Це запобігає утворенню накипу в приладі, пом’якшить структуру одягу після прання, зменшить накопиченню твердих частин у пральній машині.
7.     Люк пральної машини – відкритий чи закритий?
Рекомендація виробників пральних машин  - після кожного прання залишайте люк ВІДКРИТИМ!! Це запобігає утворенню бактерій, неприємних запахів тощо.
 
Усі ці рекомендації дають змогу зберегти «здоров’я» помічниці – пральної машини.


Цікаві статті
Що подарувати на 8 березня)


Що подарувати на 8 березня)


Актуальними запитаннями до 8 березня залишаються:
Що подарувати?
Дорого чи дешево?
Як вгадати з подарунком?
Чому саме цей подарунок?
    Єдиної правильної відповіді не має. Потрібно купувати те, що перше прийшло на думку або, що підказує серце. Хто ж найкраще відчуває дорогих нам людей, як не ми самі.
    То ж торкнімося трохи передісторії.
   Існує кілька версій появи в календарі Міжнародного жіночого дня. За найпопулярнішою з них, ми його відзначаємо цей день завдяки                             Нью-Йоркським суфражисткам і комуністки Кларі Цеткін. У цей день в                1857 році в Нью-Йорку відбувся «марш порожніх каструль» - мітинг робітниць текстильних фабрик. Вони вимагали, щоб роботодавці переглянули умови праці - скоротили робочий час з 16 годин до 10-ти, і встановили оплату за працю на рівні з чоловіками. Також, вони хотіли надання виборчих прав. Під час маршу жінки барабанили по металевим каструлях, намагаючись привернути максимум уваги.
   Зробити ж 8 березня Днем солідарності трудящих жінок, і привласнити йому статус міжнародного щорічного свята, в 1910 році запропонувала Клара Цеткін - революціонерка з Німеччини. За її задумом, в цей день активістки в усьому світі зможуть організовувати демонстрації, привертаючи загальну увагу до своїх проблем.
   Подарунки у цей день дарують не тільки чоловіки жінкам, але й подругам, колегам, бабусям, мамам, донькам. Тому, потрібно обирати подарунок відповідно до адресату. Подарунки можуть бути різними, незалежно від ціни та статусу, вони мають бути від душі. Діти часто малюють мамам та бабусям гарні листівки чи роблять аплікації. Що може бути приємніше за подарунок виготовлений власними руками?! Чоловіки намагаються вразити жінок ексклюзивними або ж дорогими подарунками. Тут грає роль відчуття власності чоловіка та можливість ще раз підкреслити свій статус. Хлопці дівчатам намагаються подарувати та підшукати зазвичай те, чого у його другої половинки ще не має.
   Тому, кожен виходить з того, що конкретно намагається донести до кожної жінки окремо.
  Невимовно гарним подарунком може бути щось з асортименту побутової техніки. Не потрібно купувати занадто габаритний товар, але фен чи праска точно зайвими не будуть. Також можна презентувати елегантний електрочайник, тостер, сендвічницю чи гриль, електром’ясорубку чи соковитискач. А кавоварка справить справжній фурор.
   Варто зазначити, що презентуючи побутову техніку, з половини асортименту чоловіки «задовольняють» і свої потреби. Адже на тостері дружина приготує смачні тости на сніданок; на грилю мама приготує смачну вечерю; кавоварка або електрочайник приготує смачну каву і чай; бабуся приготує вітамінний сік для всієї сім’ї. Прикладів можна навести багато.
   Але подарувати щось особливе з асортиментного ряду побутової техніки – стане вдалим подарунком до 8 березня для найпрекраснішої половини планети земля!
  «Софт – Лайн» - краща техніка для дому та сім’ї))


Цікаві статті
Чи потрібна кліматична техніка вдома?!


Сприятливий клімат для будь – кого повинен бути не тільки на вулиці, а й вдома. Пил, пари від приготування їжі, своєрідні бактерії та мікроби населяють наш кліматичний простір у приміщенні. Сухість або надмірна вологість, пари та запахи, пилові кліщі тощо можуть значно впливати на здоров’я мешканців квартири.
На сьогоднішній день існує багато помічників для покращення мікроклімату в квартирі.
1. Кондиціонер – сучасна кліматична система, яка не тільки охолоджує повітря, а контролює процес мікроклімату в домівці та обігріває повітря у холодний сезон. Кондиціонер потребує систематичної очистки мінімум 2 рази на рік, при постійному застосуванні. Адже, цей пристрій вбирає пил, бруд та хвороботворні бактерії, що осідають на спеціальному фільтрі у кондиціонері. Потрібно також враховувати зовнішню температуру при встановленні температурного режиму в квартирі. Різниця повинна бути не більше 4-6 градусів. Влітку можливе переохолодження повітря, а взимку - пересушення.
2. Зволожувач повітря – прилад, який застосовується для зрошення повітря, помірне його зволоження, іонізацію. Такий прилад допоможе підтримати вдома стабільне зволоження повітря на рівні 40-60%, ввібрати пил, зайвий запах та пари.
3. Осушувач повітря – осушує повітря у приміщеннях, де є надмірна вологість. Як відомо, надмірна вологість може провокувати виникнення хвороботворних грибків, що відчутно впливає на здоров’я людей. Тому, цей пристрій вбирає вологість у спеціальній резервуар та стабілізує мікроклімат у приміщенні.
У будь – якому разі, провітрювання приміщень є обов’язковим. А усі вище вказані прилади, просто допоможуть підтримати свіжість у Вашому домі.


Цікаві статті
Акція Софт Лайн у м. Любомль.


Акція Софт Лайн у м. Любомль.
6-го березня о 13.00 буде проведений розіграш призів серед покупців магазину «Софт Лайн» у м. Любомль в он лайн трансляції через соціальну мережу Facebook.
Умови участі в акції:
- товар придбаний у магазині «Софт Лайн» м. Любомль на суму чеку не менше 2 000 грн.
- покупка була здійснена у період з 01.12.2020 р до 28.02.2021 року.
Умови проведення розіграшу:
1.    З-за наявності карантину у зв’язку з COVID19, розіграш проводитиметься в он лайн режимі через додаток соціальної мережі Facebook.
2.    По черзі діставатимуться чеки з відповідної коробки та позначатимуться переможці у відповідності з третього по перше місце.
3.    Не обов’язкова присутність в он лайн розіграші.
4.    Якщо переможець не відповість на телефонний дзвінок під час он лайн трансляції, на це місце витягується наступний чек.
5.    Виграш можна буде забрати у магазині «Софт Лайн» м. Любомль по вул. Ужвій, 1, тел. 050 231 12 76.
6.    3-тє місце приз – дорожній фен Monte WMT-5201; 2-ге - місце приз – електрочайник Reca RKS 217S ; 1-ше  місце приз – телевізор Manta 32LFN58C; додаткові призи – два подарункових сертифікати на суму по 500 грн.7.    Фотографії переможців будуть розміщені в соціальних мережах Facebook та Instagram.

Цікаві статті
Цікаве дозвілля вдома))


Після насиченого трудового дня, звичайно хочеться релаксу. Відпочиває кожен з нас по різному. Можна це робити наодинці за чашкою чаю та улюбленою книгою, а можна – провести час всією сім’єю за розвагами.
  Розпочнемо:
    Сучасний телевізор – напевно кожен має такий пристрій в себе вдома. При тому, ним оснащена майже кожна кімната, щоб усім вистачало. Сьогоднішні моделі сучасних телевізорів оснащені функціями                   смарт – можливостей, підключенням до Інтернету, WI-FI функціями. Також до сучасних моделей можна під’єднувати різноманітні ігрові приставки та носії інформації. Залишилося обрати потрібну модель, діагональ, кількість потрібних функцій, спосіб кріплення.
   Ігрова приставка – цей пристрій захоплює не лише дітлахів, а й дорослих. Сьогодні, найпопулярнішою приставкою є Play Station 5. Чудова візуалізація ігор, різноманітні функції та можливості, 2  і більше гравців – супер пропозиція для інтерактивного проведення вільного часу усією сім’єю.
   Сучасний світ технологій рухається вперед, а ми невпинно рухаємось за ним. Але не варто забувати, що свіже повітря та ігри на вулиці ніхто не відміняв!!


Цікаві статті
Техніка для прибирання - яка вона?


Прибирання будинку не завжди приносить масу задоволення та позитиву. А от результат чистоти викликає естетичне задоволення виконаною роботою. Чи змогли би виконати певну роботу без допомоги домашніх помічників у 21 столітті? Напевно, що ні!
   Розробники та виробники пристроїв побутової техніки для прибирання щоразу вигадують інновації для полегшення домашньої рутинної роботи. Адже побут забирає багато часу, який можна було би провести для себе з користю.
  Тому будь – ласка, до Вашої уваги домашні помічники:
·       Порохотяги – акумуляторні та мережеві. Чудово справляються із позбавленням пилу з підлоги, килимів, диванів. Маневрені, зручні, багатофункціональні, компактні. Здійснюють сухе та вологе прибирання різноманітних поверхонь.
·       Роботи порохотяги – чудова альтернатива звичайним порохотягам. Відмінність полягає у тому, що робот самостійно очищує підлогу, маючи встановлений датчик пилу. Якщо рівень пилу в оселі перевищує норму, робот порохотяг автоматично вмикається та очищує поверхню підлоги.
·       Пароочисник – очищує поверхні підлоги, меблів, підвіконня, скла. Пароочисник позбавляє поверхні алергенних та хвороботворних мікроорганізмів, освіжає повітря.
·       Зволожувач повітря – чудовий пристрій, який постійно фільтрує повітря в оселі, очищає його та, при потребі, зволожує його до нормального відсоткового співвідношення. Вбирає в себе пари при приготуванні їжі, пил, не приємні запахи тощо. Особливо потрібний, коли вдома є маленькі діти, або люди які страждають різними типами алергій.
·       Осушувачі повітря – такий тип пристрою забирає надлишкову вологу з оселі, попереджає виникненню грибків та мікроорганізмів, які розмножуються при підвищеній вологості. Очищує, освіжає та підсушує повітря, що значно покращує мікроклімат у приміщенні.
   Звичайно, що це не весь перелік усіх допоміжних пристроїв. Але в наступних статтях буде ще багато інформації, як зробити щоденний побут приємним, швидким та легким.


Цікаві статті
Домашній гардероб у чистоті та свіжості!


Будь – яка кімната нашого дому потребує ретельного догляду. Речі, які знаходяться в кімнатах теж повинні бути свіжими, чистими та звичайно без бруду.
   Для цього потрібно оснастити нашу домівку спеціальною побутовою технікою, яка буде вірним помічником у нашому повсякденному житті.
1.    Пральна машина. Цей пристрій прослужить не менше 10ти років. Нові моделі пральних машин оснащені інвенторними моторами, створюються моделі з компактними габаритами, нова функція до завантаження білизни після старту процесу прання та взаємодія із смартфоном.
2.    Праска. Цей прилад швидко, зручно із функціями прасування для різних типів тканин швидко та без проблем попрасує «найвибагливіший» одяг. Певні моделі ще мають додаткову функцію парогенератора, що ефективно прасує велику кількість одягу та має функцію вертикального відпарювання.
3.    Вертикальний відпарювач. Це спеціальна стійка з спеціальною паровою праскою, що використовується для відпарювання габаритних речей (піджаки, пухові вироби, делікатні блузи тощо). Цей прилад часто застосовується як вдома, так і у магазинах одягу. Зручно, швидко, займає мало місця.
4.    Сушильна машина. Дуже потрібна та сучасна річ у домі. Якщо габарити оселі дають змогу поставити цей прилад – однозначно варто. Сушильна машина ефективно висушить велику кількість речей, зменшить кількість речей для прасування, видує пил з речей, пом’якшить речі. Супер класно. Рекомендуємо.
  Догляд за гардеробом вимагає та потребує багато зусиль та часу. Тому, можна раціонально та ефективно оснастити оселю усіма допоміжними видами техніки, для полегшення цього процесу.


Цікаві статті
Як правильно очистити електрочайник від накипу?


Якість звичайної води з крану не може гарантувати того, щоб не утворювався накип як на поверхні електричних приладів, так і в середині.
Накип можна подолати багатьма способами. Зокрема, за допомогою хімічних засобів, а також за допомогою «народних» методів. Найчастіше від накипу «страждає» електрочайник. Адже постійне кип’ятіння не якісної води призводить до утворення щільного накипу. Якщо його вчасно не видалити, це може призвести до псування приладу.   Щоб запобігти цьому, пропонуємо розглянути деякі способи та рекомендації, щоб подолати цю неприємну проблему.1.    Лимонна кислота.2.    Оцет3.    Харчова сода    Ці три компоненти допоможуть швидко позбутися бруду та накипу в електрочанйику. При комбінації цих трьох компонентів можна видалити, навіть, самий застарілий бруд.Рецепт:·       У електрочайник потрібно налити воду та насипати 1 ст. ложку харчової соди. Воду прокип’ятити та злити.·       Налити воду в електрочайник, додати одну столову ложку лимонної кислоти, ретельно все перемішати і закип’ятити.  Потім воду злити і ще раз закип’ятити до повного видалення компоненту соди з дна електрочайника.·       Дочекатися охолодження води, потім злити її та додати пів склянки оцту. Потім знову закип’ятити та злити.         Для того, щоб електрочайник працював на потрібному рівні, потрібно систематично його очищувати. А для того, щоб накип не утворювався, слідкуйте за якістю води, яку наливаєте для кип’ятіння. Краще за все наливати або вже відстояну воду, або дестельовану очищену.  Такі примітивні методи очищення допоможуть продовжити «життя» електрочайнику. Звичайно, що накип можна видалити й за допомогою хімічних засобів. Але варто пам’ятати той факт, що при не правильному застосування хімічних засобів, можна нанести шкоду для здоров’я. 

Цікаві статті
День всіх закоханих разом із Софт Лайн

Найактуальніше питання до дня всіх закоханих - який подарунок обрати для своїх коханих та найдорожчих?

          Звичайно, що кращим подарунком ніж кохання, увага, обійми та поцілунки не може бути нічого. Але доповнити цю всю красу можуть корисні та потрібні речі.
Жінкам та дівчатам можна подарувати:
 • фен;
 • праску;
 • тример для волосся;
 • депілятор;
 • плойку;
 • кавомолку;
 • кухонний комбайн;
 • кавоварку.
      Не потрібно дарувати щось габаритне та дороге. Адже, дівчата та жінки завжди хочуть бути вродливими. Тому, з подарунками для догляду та краси чоловіки ніколи не помиляться.
Хлопцям та чоловікам завжди потрібні:
 • бритва;
 • дорожня праска;
 • тример для волосся та бороди.
     Ці всі корисні речі можна придбати у магазинах "Софт Лайн" за приємними цінами.
      Завітайте, придбайте та будьте на висоті!!!!
пр. Соборності, 36 - 066 839 33 30
м. Любомль, вул. Н. Ужвій, 1 - 050 231 12 76

Цікаві статті
Як обрати сучасну та стильну техніку для кухні!

При виборі побутової техніки для власної оселі, кожен з нас задає собі багато питань.


Як обрати якісну та надійну техніку?

Як за допомогою техніки підтримати стиль кухні?

Як поєднати зручність і легкість у використанні приладів на кухні?

  На всі ці та інші запитання звичайно є відповіді. А саме основне – це Ваше бажання та фінансові можливості. На сьогоднішній день, при наявності найновітніших технологій та можливостей, обладнати кухню можна надсучасною технікою. Домашні помічники не тільки полегшать приготування їжі, миття посуду та прибирання, але й керування технікою за допомогою смартфонів, допоможе бути Вам «у курсі справ» на кухні.

  Крім основного типу техніки, такої як, холодильник, витяжка, поверхня та духовка, можна додати і інші типи. Інша техніка не тільки приготує щось смачненьке, але й стане дизайнерським доповненням до кухонного інтер’єру.

·       Кавомашина. Цей прилад допоможе радувати Вас кожного ранку запашною кавою. А для гостей Ви зможете створити найулюбленіші смачні кавові напої на будь – який смак.

·       Посудомийна машина.  Миття посуду завжди займає багато часу, миючі засоби шкодять шкірі наших рук та використання більшої кількості водних ресурсів спонукає багатьох сімей купувати посудомийку. Вона вирішить всі питання щодо очищення брудного посуду та надасть Вам можливість відпочити.

·       Вбудована техніка. Це зазвичай варильна поверхня, духова шафа, холодильник, мікрохвильова піч, витяжка, кавомашина. Такий тип побутової техніки «ховається» у стінках кухні. Це виглядає естетично, зручно та сучасно. Можна підбирати моделі одного кольору, фірми та стилю. Вбудована техніка може вмонтовуватися як у великих за розміром кухнях, так і у не величких.

·       Кухонні машини. До цього «арсеналу» техніки входять міксери, блендери, соковитискачі, хліборізки тощо. Але процес розвитку новітніх технологій не стоїть на місці. Ці всі пристрої поєднали та створили кухонну машину, яка може виконувати безліч фукнцій на одному пристрої. Використання такого приладу економить місце на кухні, а різноманітність насадок дає змогу приготувати неймовірну кількість різноманітних страв.


     При виборі техніки для кухні варто враховувати зручність використання побутової техніки, дизайн кухні та любов до приготування найсмачнішої їжі.       Кухня повинна приносити естетичне задоволення в процесі проведення вільного часу за філіжанкою запашної кави.