Сучасна духова шафа – Процес 4!

Сучасна духова шафа – Процес 4!


Сучасна духова шафа – Процес 4!


  На сьогоднішній день духова шафа є зручним та корисним елементом на кухні. Просто встановлюється, зручна у користуванні та можна вмонтувати у зручному для вас місці на кухні.


  Функціонал духової шафи за часту вражає. Наявність великої кількості програм, гриля, систем автовимкнення та управління за допомогою смартфона.


  Розглянемо найбільш важливі та корисні функції, які є практично у всіх моделях виробу.


  Гриль та конвекція. За наявності даних функцій – гриля та конвекції – продукти покриваються скоринкою, а соковитість залишається. Продукт не висихає, а залишається смачним та соковитим.


  Пароварка.  В деяких моделях духових шаф є спеціальний резервуар, куди наливається вода. Під час приготування ця вода перетворюється на пару та подається в камеру. Такий тип приготування продуктів максимально зберігає усі вітаміни та не утворюється скоринка.


  Вертел. Використовується для приготування за один раз великих шматків м’яса або риби. Це спеціальний шампур, на який фіксується продукт та встановлюється в привід, розташований в духовій шафі. Вертел повільно обертається та рівномірно запікається обраний продукт.


  Розморожування. Заморожені продукти закладаються в духову шафу, встановлюється потрібна програма і продукт за певний час розморожується.


  Нижній нагрів. Такий тип приготування притаманний газовим духовкам. У моделях електричних духовок є верхній та нижній нагрів.


   НВЧ – духова шафа може виконувати роль мікрохвильової печі.


   У різних типах моделей духових шаф є різноманітні додаткові функції. В залежності від цінової категорії, різні типи духових шаф мають різні наповнення.


  Вибір лише за вами…….

Додати коментар