Готуємося до сезону кондиціонерів - Етап 2!
Каталог товарів

Готуємося до сезону кондиціонерів - Етап 2!

Готуємося до сезону кондиціонерів - Етап 2!

Готуємося до сезону кондиціонерів – Етап 2!


   Різні типи моделей передбачають різну періодичність їх очищення. Самотужки варто очищати кондиціонер раз на 1-2 тижні. Чим вищий ступінь очищення, тим більше забруднень видаляє з повітря кондиціонер. Що ж стосується професійного очищення, то потрібно очищувати прилад не рідше ніж 1 раз нарік. Рекомендовано двічі на рік перед літнім сезоном та перед зимовим.


  Працівники професійних компаній з очищення кондиціонерів очищують повітроводи, фільтруючі та дренажні системи, промивають все специфічними дезинфікуючими засобами, перевіряють працездатність усіх деталей та до заправляють фреоном охолоджуючі системи. Це в першу чергу впливає на безпеку користування, ефективну роботу та подовжуює термін служби пристрою.


   Обирайте лише ліцензовані компанії, які спеціалізуються на виконанні усіх професійних робіт щодо кондиціонування. Самостійно можете промивати та очищувати зовнішній фільтр, на якому осідає більша частина пилу, бруду та агресивних алергенів. Тоді, більша частина цього всього не потраплятиме у внутрішні системи приладу.


Додати коментар