Готуємося до сезону кондиціонерів - Етап 1!
Каталог товарів

Готуємося до сезону кондиціонерів - Етап 1!

Готуємося до сезону кондиціонерів - Етап 1!

 Кондиціонери «ввірвалися» в наше життя, щоб позбавити нас від пекельної спеки або ж «собачого» холоду. На сьогоднішній день, кондиціонер встановлюють в кожному другому офісі та в кожній четвертій квартирі. Він економний, ергономічний, сучасний – полегшує повітря у приміщенні та створює комфортну температуру. Але як і будь – яка інша техніка потребує ретельного догляду. Зокрема, кондиціонерам потрібне очищення щонайменше 2 рази на рік. Кількість разів очищення залежить від частоти використання приладу.


  Пил, який накопичується в системі кондиціонеру є шкідливим для здоров’я. Кондиціонер відфільтровує алергени, грибки, хвороботворні бактерії та мікроорганізми,  які потім осідають у фільтраційних системах приладу. Якщо вчасно не проводити профілактику очищення, то потім усе це розпилюватиметься назад у приміщення.


  Це небезпечно для здоров’я людини, особливо якщо у оселі мешкають маленькі діти та люди, які схильні до алергії чи мають астматичні проблеми та люди похилого віку.


  Найпростіше очищення кондиціонер може виконувати самостійно, за допомогою спеціальної функції. Але, ми все ж рекомендуємо проводити очищення та профілактику за допомогою спеціальних служб. 


Додати коментар