Як обрати посудомийну машину?!
Каталог товарів

Як обрати посудомийну машину?!

Як обрати посудомийну машину?!

Коли в сім’ї стає питання миття посуду, відразу всі роблять вигляд, що чимось зайняті і це їх не стосується) Дякувати всесвітньо могутнім розробникам, що винайшли такий прилад, як посудомийна машина. Це полегшує буденне життя в побуті не лише жінкам, але й всій родині. Одними з перших переваг є тотальна економія часу та водного ресурсу.


  Перед вибором посудомийної машини, потрібно вияснити розмір простору, куди вмонтується посудомийна машина чи «стане» окремо. Стандартна посудомийна машина має розміри – 45*60 см (довжина*ширина). Такі моделі можуть мити від 9 до 12 комплектів посуду.


  Вмонтована посудомийна машина органічно підходить до будь-якого типу кухні. Вмонтовується вона в шафу та видимим залишається лише панель із функціями. Сучасні моделі оснащені функцією «промінь» на підлозі. На підлогу, під час роботи приладу, проекціонується промінь. Він показує, яка функція працює та скільки часу до кінця процесу миття.


  Посудомийні машини не тільки миють посуд, але й сушать його. Це просто супер – в прилад Ви завантажується брудний посуд, а протягом 1,5 години – посуд чистий та сухий. Клас сушки буває А та С. А – абсолютно висушений посуд, С – на посуді залишається волога.


   Робоча корзина та камера виготовлені із нержавіючої сталі. Так як, температура в посудомийній машині досягає більше 60 градусів, в ній не можна мити дерев’яний посуд, посуд із міді та інших матеріалів, які не витримують високі температури. Висота корзини регулюється, також кут корзини теж може регулюватися. Обирайте посудомийну машину з більшою кількістю форсунок. Це впливає на якість миття – чим більше форсунок, тим краще миття.


  В залежності від класу енергоспоживання посудомийки можуть мати клас  А – кращий, клас С – нижчий. В середньому розхід води за цикл до 20 л.


  Посудомийна машина обов’язково повинна бути встановлена система AquaStop. Ця система попередить протікання води з приладу.


   Для того, щоб правильно зробити вибір:


1.    Розрахуйте кількість членів родини.


2.    Оберіть потрібну кількість функцій.


3.    Наявність системи AquaStop.


4.    Оберіть економний клас енергоспоживання (А++).


5.    Оберіть економний рівень енергоспоживання (А+).


6.    Оцініть можливості своєї кухні для розміщення приладу (вмонтована чи окремо стояча посудомийна машина).


7.    Фінансовий фактор.


Зробіть правильний вибір – водні ресурси та головне – свій дорогоцінний час).


Додати коментар