Сервісний центр

Сервісний Центр « Софт Лайн» – ЯКІСНИЙ РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ


    Побутова техніка давно стала невід’ємною частиною сучасного життя. Почати день з горнятка запашної кави, звареної кавовим автоматом, пригостити рідних смачною вечерею, приготованою за допомогою мультиварки або мікрохвильової печі, чи за допомогою вбудованих в меблі духовкою або, такою зручною, електричною або газовою поверхнею, використавши перед тим своїх помічників на кухні: комбайни, блендери різних типів та моделей, соковитискачу, пароваркою, м’ясорубкою, т.і. . Потім помити брудний посуд в посудомийній машині. Не витрачати час на прання одягу та білизни вручну, а скориставшись пральною машиною. Випрасувати і одяг і білизну за допомогою дбайливих прасок,  або освіжити верхній одяг, штори, оббивку меблів використовуючи  парові системи. А прибирання в помешканні або в офісі без використання порохотягів?

А згадайте такі зручні та звичні дрібниці, про які ми не згадуємо, поки вони працюють: фени, епілятори, бритви, тримери та стрижки ? А електричний чайник ?

Всі ми звикли, що побутова техніка робить наше життя простішим і легшим. Тому так неприємно, коли вона ламається. Але є простий і швидкий спосіб її відремонтувати — звернутись у нашу компанію!

Якщо раптом котрась із одиниць побутової техніки вийшла з ладу, один телефонний дзвінок до наших спеціалістів є першим кроком до вирішення проблеми.

    СЦ «Софт Лайн» з радістю пропонує доступні професійні послуги, спрямовані на установку, обслуговування та ремонт побутової техніки різних типів та брендів.


На сьогодні вищезазначені послуги передбачають не лише своєчасне виконання завдань різної складності.

Так, співпраця із нашими спеціалістами – це посилений комфорт, оскільки в жодному випадку не доведеться думати про транспортування габаритної техніки до найближчих сервісів. Ми самотужки вирішуємо подібну проблему, а у більшості випадків обслуговуємо техніку прямо у вас вдома.


4 простих аргументи на користь ремонту техніки у нашій компанії :


§  Безсумнівний професіоналізм усіх працівників

§  Вигідна цінова політика, спрямована на компромісні витрати

§  Використання оригінальних та якісних деталей у ремонті

§  Оперативність виконання робіт, яка в жодному випадку не межує з халатністю


ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ВЕЛИКОЇ І МАЛОЇ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ


   СЦ «Софт Лайн» пропонує Вам швидкий та якісний ремонт як малої, так і великої побутової техніки різних брендів за максимально доступну ціну. Ми виконуємо для Вас ремонт техніки на найвищому рівні.

Графік роботи

Пн-Пт: з 09:00 – до 18:00


Телефони:


(033) 277 10 23

(050) 438 06 19

Адреса: м.Луцьк, вул Василя Стуса, 11