Про нас

Приватна фірма «Софт Лайн» була заснована 1996  року.

Компанія спеціалізується на реалізації побутової техніки гуртом по всій території України, та роздріб у Волинській області. ПФ «Софт Лайн» має багаторічний досвід у ведені даного типу бізнесу та залученні корпоративних клієнтів.

Мережа магазинів ПФ «Софт Лайн» має 2 магазини, що розміщенні за адресами:

  •          м.Луцьк, пр. Соборності, 36
  •          м.Любомль, вул. Ужвій, 1 

    Представником у роздрібній торгівлі з широким асортиментом товарів є спеціалізований магазин ПФ «Софт Лайн», що знаходиться за адресою: м.Луцьк, пр.Соборності, 36. Магазин був відкритий 14 жовтня 2010 року.

В асортименті магазину представлений широкий спектр торгових марок побутової техніки, починаючи з дрібної закінчуючи габаритною. Тут покупці можуть задовольнити найвибагливіші потреби свого інтер’єру. Різноманіття форм, кольорової гамми, дизайнерських видів техніки - вражає. Менеджери магазину є професійними продавцями та знавцями техніки. Вони можуть надати повну інформацію споживачам магазину про технічні характеристики техніки. Також, персонал магазину постійно проходить тренінги та навчання у сфері побутової техніки. Наявність додаткових послуг магазину, таких як, доставка додому, виклик майстра для підключення техніки, надають змогу своїм клієнтам не турбуватися про дрібниці.

    Запрошуємо усіх наших потенційних та майбутніх клієнтів до співпраці з нами.

Будь у тренді разом із «Софт Лайн» - кращий вибір техніки для дому та сім’ї !!