ПЛАНЕТАРНИЙ КУХОННИЙ КОМБАЙН – ТАК ЧИ НІ)

ПЛАНЕТАРНИЙ КУХОННИЙ КОМБАЙН – ТАК ЧИ НІ)

Кухонні комбайни із планетарним обертанням стають дедалі популярнішими, а попит, як відомо, породжує пропозицію, тож різноманітність моделей цих гаджетів на українському ринку справді велика. Але й ціни на планетарні машини не найскромніші — висока потужність і відмінний функціонал мають відповідну вартість.

Тому варто заздалегідь визначитися, чи дійсно вам потрібен саме такий просунутий багатофункціональний гаджет, або ж для ваших потреб цілком вистачить менш насиченого, але більш економного пристрою. Наприклад, деяким користувачам зручнішим і кориснішим у кухонному господарстві придбанням можуть стати звичайний міксер — ручний або стаціонарний, блендер чи окрема м’ясорубка з комплектом насадок.

Та планетарний кухонний комбайн, хоча й дещо схожий на міксер, є набагато функціональнішим. Що можуть робити планетарні кухонні комбайни?

·        збивати яйця, білки, креми, суфле, рідке тісто

·        вимішувати густе тісто з дуже щільною консистенцією

·        подрібнювати овочі та фрукти, шаткувати й нарізати кубиками

·        перемелювати м’ясо

·        готувати пасту із сирого тіста для домашніх спагеті

·        робити ковбаски

·        готувати соки із фруктів, овочів, ягід, цитрусових

Якщо у Вас насправді вистачає місця для розміщення такого типу планетарного комбайну, який виконує безліч функцій, тому однозначно покупці – ТАК. Адже такого типу гаджет достатньо успішно замінить і звичайний міксер, і блендер, і соковитискач, і мясорубку.

Купуймо не зволікаючи))

Додати коментар