Каталог товарів

Витяжки

Витяжки
Еlectrolux

Gefest BO 4601 K17

85x50x60 к/нерж кришка метал дух електро..

10170 грн.

Elica

Витяжка Elica BELT LUX WH/F/80

настінна упр/Touch control ш/80см..

17900 грн.

Elica

Витяжка Elica BOX IN IX/A/60

Т-подібна 700кубк/чорний..

10390 грн.

Elica

Витяжка Elica CIRCUS IX A/90

купольна 750куб. біла нерж/скло..

5290 грн.

Elica

Витяжка Elica MISSY LUX IX//A/90

купольна 750куб. нержавійка пристінна..

3090 грн.

Elica

Витяжка Elica MISSY LUX IX/A/60

купольна 750куб. біла..

2880 грн.

Elica

Витяжка Elica SHIRE BL/A/60

к/білий 90см упр сенсорне 1200м/к..

7900 грн.

Elica

Витяжка Elica STRIPE BL/A/60/LX

600мм/1200куб.м/час управ сенсорне к/чорний..

9900 грн.

Elica

Витяжка Elica STRIPE BL/A/90/A/LX

900мм/1200куб.м/час управ сенсорне к/чорний..

11600 грн.

Elica

Витяжка Elica STRIPE WH/60/A/LX

600мм/1200куб.м/час управ сенсорне к/біле скло..

9990 грн.

Elica

Витяжка Elica STRIPE WH/A/90/LX

900мм/1200куб.м/час управ сенсорне..

12150 грн.

Elica

Витяжка Elica SWEET IVORY/A/85

Пристінна камінна упр сенсор к/беж в/Італія..

18500 грн.

Faber

Витяжка Faber RANCH WB A 90 H-EP

купольна 980 м?/ч. к/беж +кантFaberС9 90см Італія..

10730 грн.

Faber

Витяжка Faber STRIP EG8 PB AV/BRA A60

купольна 1000куб. стиль ретро беж 1000 м?/час/90 см/43 дБ..

7750 грн.

Gefest

Витяжка Gefest BB1

купольна 60см к/білий..

1190 грн.

Показано з 1 по 15 із 116 (8 сторінок)

Під час приготування наших улюблених запашнихстрав, ми завжди насолоджуємося їх ароматом. В цей момент ніхто з нас незадумувався над тим, що пари та жири створюють важкість у повітрі та є частковонебезпечними для нашого здоров’я. Жири та конденсат від приготування їжіосідають на поверхнях меблів, стін та стелі квартир. Тому, у кожній кухніповинна бути витяжка.

Кухонна витяжка – забезпечує ефективнеочищення повітря від неприємних запахів, диму, а стелі та стіни оселі відводяного конденсату й жирового осаду. Цей прилад забезпечує рециркуляціюповітря та відводу його назовні. Витяжки бувають різними за формами, принципомроботи, потужністю та наявністю різноманітних функцій.

Згідно із рекомендаціями фахівців та певнихнорм, повітря на кухні вперіоди активного приготування їжі, повинно повністю оновлюватися кожні 10-12разів на годину. Для того, щоб витяжка могла виконувати функцію рециркуляціїповітря, потрібно обрати таку потужність, яка буде відповідати об’єму кухні вкубометрах.

За типом конструкції, цей тип кухонногоприладу також буває різним та відіграє не менш важливу роль. В цьому випадку,вона може мати лише функціональну роль для очищення повітря, тим самимзалишаючись непомітною у кухонних меблях. Або, й разом з тим, ще й естетичну роль– до всього вище згаданого, сучасно доповнювати інтер’єр.

По типу конструкції витяжки бувають:

- Пристінні – фіксуютьсяна стінах.

- Острівні –кріпляться на стелях. Найчастіше такий тип витяжки використовується на великих, за площею, кухняхта працюють в режимі рециркуляції. Вони очищують забруднене повітря таповертають його назад в приміщення, не виводячи його на вулицю.

- Вбудовані –повністю вмонтовуються в кухонні меблі та виглядають непомітними.

На сьогоднішній день, ринок інновацій, що пропонує побутоватехніка, на стільки різноманітний, що під будь-який стиль кухні можна підібратинайрізноманітніші витяжки. У багатьох випадках, витяжки стають не тількифункціональною частиною кухонного обладнання, а й сучасним декором.

За видами форм,витяжки бувають:

1) Купольні. Цей тип є найбільш популярним. Заформою вони нагадують куполи або піраміди, нижні частини яких розташовуютьсяпід плитами, а верхні – підєднуються до вентиляційних систем. Вони є максимально простими в процесі монтуваннята представлені широкими модельними рядами. Цей тип витяжок має широкий вибірпо формам, функціям, кольорам.

2) Т-подібні. Цей вид витяжок є різновидомкупольних. Вони мають специфічну форму перевернутої літери «Т» з панелями для заборуповітря на плоских підставках замість куполів. Цей тип витяжки може підкреслитибудь-яку дизайнерську задумку.

3) Похилі - витяжки характеризуються тим, що розташовуються під певнимкутом до площини варильних поверхонь.

4) Повновбудовані – це ідеальний варіант у тому випадку,коли важливий не дизайн, а можливість повного вмонтування у меблі кухні. Тодівони практично непомітні, але повністю та якісно виконують свою роботу.Видимими залишаються лише певні ділянки та підсвітка.

5) Телескопічні - це один із різновидів повновбудованих витяжок. Єдиною перевагоює те, що за рахунок висувної панелі, розширюється площа забору повітря. Таківитяжки можуть вмонтовуватися не лише над варильною поверхнею, а й у стільниці.Такий варіант значно дорожчий, але помічний у тому випадку, коли біля плитивідсутні меблі чи стіни.

6) Плоскі – це бюджетний варіант витяжок, якийкріпиться безпосередньо над кухонними плитами та не вмонтовуються у меблі. Вонизаймають мінімум місця в інтер’єрі, не мають дизайнерських задумок, непідходять для очищення повітря на великих площах.

7) Острівні витяжки – це сучасний дизайнерський тип, якімають нестандартний розмір, кольори, розміщення та функціональність. Вони, якправило, не ховаються в кухонні меблі і не торкаються вертикальних кухонь, апідвішуються до стелі. Цей вид приладів вимагає особливості при проведеннімонтажу проводки і вентиляційних каналів, які потім потрібно приховати,прийнявши спеціальні та безпечні рішення.

Вибір вражаючий! Ви згодні?! Тобто, ринок побутової технікипропонує нам можливість обрати такий тип витяжки, який підійде під особливості будь-якої оселі, будь-якогодизайнерського проекту чи Вашої власної задумки.

Важливо пам’ятати,що провідні виробники витяжок рекомендують встановлювати пристрій на висоті 65см і вище над газовими плитами та 55см і вище над електричними.

Даний вид побутовоїтехніки призначений для очищення та виведення забрудненого повітря назовні. Убудь-якому випадку , як і кожен предмет побуту, витяжка потребує догляду таочищення. Неодмінно потрібно слідкувати за ступенем забруднення фільтру, якийрозміщений безпосередньо над варильною поверхнею. Повітря, пари, конденсати,жири, які витягує витяжка, частково осідають на поверхні фільтру. Він легкознімається та миється за допомогою звичайного засобу для миття посуду або ж упосудомийній машині. Потім, його потрібно добре просушити та встановити назад. Неможна вмикати витяжку без фільтру.

Захисні фільтри у витяжках бувають паперові, жирові тавугільні.

Паперові – швидкозабруднюються та потребують частої заміни. Не є практичними у використанні.

Жирові та вугільні – можуть бути окремо та в деякихмоделях витяжок утворюють тандем. Термін служби вугільних фільтрів – 3-6місяців. При несвоєчасному очищенні, витяжка втрачає свою продуктивність на50%.

Витяжки призначенні