Витяжки

Elica ERA C BL/A/52

Витяжка вбудована • ширина: 535 мм • глибина: 300 мм • тип повітроочис..

4356 грн.

Elica FLAT GLASS IX A/90

Витяжка Т-подібна • ширина: 900 мм • глибина: 450 мм • тип повітроочис..

7524 грн.

Gefest BO 4601 K17

Витяжка телескопічна • ширина: 600 мм • глибина: 300 мм • тип повітроо..

3340 грн.

Gefest BO 4601 K4

Цвет:коричневый со стеклянной панельюКонструкция:телескопическаяМаксимальная мощность:600 м3/ч..

3472 грн.

Teka DOS 90 Rustica Black

90см.1200м.куб.купольна,чорна..

6804 грн.

Витяжка Best 414/ /1m/ 60x

60см.270м.куб/год.вбудована,..

2124 грн.

Витяжка Best 414/ /2m/ 60W

60см.вбудована,біла,2мотори,500м.куб...

2970 грн.

Витяжка Electrolux EFP 60426 X

60см, вбудована, нержавійка 600м3/Г,..

3480 грн.

Витяжка Elica CIRCUS IX/A/90

650 куб. м/ч к/нерж тип упр повзункове 90см..

3300 грн.

Витяжка Elica Elibloc Lux/GR/A/60

650 куб. м/ч к/нерж тип упр повзункове 90см..

6138 грн.

Витяжка Elica Elibloc Lux/GR/A/80

650 куб. м/ч к/нерж тип упр повзункове 90см..

6521 грн.

Витяжка Elica ELITE 14 LUX BL/A/60

650 куб. м/ч к/білий тип упр повзункове..

3287 грн.

Витяжка Elica ELITE 14 Lux GRIX/A/50

650 куб. м/ч к/нерж тип упр повзункове 90см..

4646 грн.

Витяжка Elica ELITE 14 Lux GRVT/A/60

650 куб. м/ч к/нерж тип упр повзункове 90см..

3868 грн.

Витяжка Elica ELITE 14 LUX WH/A/60

650 куб. м/ч к/білий тип упр повзункове..

3208 грн.
Показано з 1 по 15 із 58 (4 сторінок)

Витяжки

Витяжки

  Під час приготування наших улюблених запашних страв, ми завжди насолоджуємося їх ароматом. В цей момент ніхто з нас не задумувався над тим, що пари та жири створюють важкість у повітрі та є частково небезпечними для нашого здоров’я. Жири та конденсат від приготування їжі осідають на поверхнях меблів, стін та стелі квартир. Тому, у кожній кухні повинна бути витяжка.

   Кухонна витяжка – забезпечує ефективне очищення повітря від неприємних запахів, диму, а стелі та стіни оселі від водяного конденсату й жирового осаду. Цей прилад забезпечує рециркуляцію повітря та відводу його назовні. Витяжки бувають різними за формами, принципом роботи, потужністю та наявністю різноманітних функцій.

   Згідно із рекомендаціями фахівців та певних норм, повітря на кухні в періоди активного приготування їжі, повинно повністю оновлюватися кожні 10-12 разів на годину. Для того, щоб витяжка могла виконувати функцію рециркуляції повітря, потрібно обрати таку потужність, яка буде відповідати об’єму кухні в кубометрах.

  За типом конструкції, цей тип кухонного приладу також буває різним та відіграє не менш важливу роль. В цьому випадку, вона може мати лише функціональну роль для очищення повітря, тим самим залишаючись непомітною у кухонних меблях. Або, й разом з тим, ще й естетичну роль – до всього вище згаданого, сучасно доповнювати інтер’єр.

   По типу конструкції витяжки бувають:

-         Пристінні – фіксуються на стінах.

-         Острівні – кріпляться на стелях. Найчастіше такий тип витяжки  використовується на великих, за площею, кухнях та працюють в режимі рециркуляції. Вони очищують забруднене повітря та повертають його назад в приміщення, не виводячи його на вулицю.

-         Вбудовані – повністю вмонтовуються в кухонні меблі та виглядають непомітними.

На сьогоднішній день, ринок інновацій, що пропонує побутова техніка, на стільки різноманітний, що під будь-який стиль кухні можна підібрати найрізноманітніші витяжки. У багатьох випадках, витяжки стають не тільки функціональною частиною кухонного обладнання, а й сучасним декором.

   За видами форм, витяжки бувають:

1)     Купольні. Цей тип є найбільш популярним. За формою вони нагадують куполи або піраміди, нижні частини яких розташовуються під плитами, а верхні – підєднуються до вентиляційних систем.  Вони є максимально простими в процесі монтування та представлені широкими модельними рядами. Цей тип витяжок має широкий вибір по формам, функціям, кольорам.

2)     Т-подібні. Цей вид витяжок є різновидом купольних. Вони мають специфічну форму перевернутої літери «Т» з панелями для забору повітря на плоских підставках замість куполів. Цей тип витяжки може підкреслити будь-яку дизайнерську задумку.

3)     Похилі  - витяжки характеризуються тим, що розташовуються під певним кутом до площини варильних поверхонь.

4)     Повновбудовані – це ідеальний варіант у тому випадку, коли важливий не дизайн, а можливість повного вмонтування у меблі кухні. Тоді вони практично непомітні, але повністю та якісно виконують свою роботу. Видимими залишаються лише певні ділянки та підсвітка.

5)     Телескопічні  - це один із різновидів повновбудованих витяжок. Єдиною перевагою є те, що за рахунок висувної панелі, розширюється площа забору повітря. Такі витяжки можуть вмонтовуватися не лише над варильною поверхнею, а й у стільниці. Такий варіант значно дорожчий, але помічний у тому випадку, коли біля плити відсутні меблі чи стіни.

6)     Плоскі – це бюджетний варіант витяжок, який кріпиться безпосередньо над кухонними плитами та не вмонтовуються у меблі. Вони займають мінімум місця в інтер’єрі, не мають дизайнерських задумок, не підходять для очищення повітря на великих площах.

7)     Острівні витяжки – це сучасний дизайнерський тип, які мають нестандартний розмір, кольори, розміщення та функціональність. Вони, як правило, не ховаються в кухонні меблі і не торкаються вертикальних кухонь, а підвішуються до стелі. Цей вид приладів вимагає особливості при проведенні монтажу проводки і вентиляційних каналів, які потім потрібно приховати, прийнявши спеціальні та безпечні рішення.

Вибір вражаючий! Ви згодні?! Тобто, ринок побутової техніки пропонує нам можливість обрати такий тип витяжки, який підійде під особливості           будь-якої оселі, будь-якого дизайнерського проекту чи Вашої власної задумки.

    Важливо пам’ятати, що провідні виробники витяжок рекомендують встановлювати пристрій на висоті 65 см і вище над газовими плитами та       55 см і вище над електричними.

   Даний вид побутової техніки призначений для очищення та виведення забрудненого повітря назовні. У будь-якому випадку , як і кожен предмет побуту, витяжка потребує догляду та очищення. Неодмінно потрібно слідкувати за ступенем забруднення фільтру, який розміщений безпосередньо над варильною поверхнею. Повітря, пари, конденсати, жири, які витягує витяжка, частково осідають на поверхні фільтру. Він легко знімається та миється за допомогою звичайного засобу для миття посуду або ж у посудомийній машині. Потім, його потрібно добре просушити та встановити назад. Не можна вмикати витяжку без фільтру.

Захисні фільтри у витяжках бувають паперові, жирові та вугільні.

   Паперові – швидко забруднюються та потребують частої заміни. Не є практичними у використанні.

   Жирові та вугільні – можуть бути окремо та в деяких моделях витяжок утворюють тандем. Термін служби вугільних фільтрів – 3-6 місяців. При несвоєчасному очищенні, витяжка втрачає свою продуктивність на 50%.

   Витяжки призначенні

Порівняння товарів (0)