Каталог товарів

Соковитискачі

Соковитискачі
Kenwood

Kenwood JE 280 A

NULL..

980 грн.

Kenwood

Kenwood JMP 400 WH

NULL..

5292 грн.

Kenwood

Kenwood JMP 600 WH

NULL..

6860 грн.

MPM

MPM MSO 07M

NULL..

2150 грн.

MPM

MPM MSO 16 Slov Juicer

NULL..

4299 грн.

MPM

MPM MWC 02

NULL..

490 грн.

Adler

Adler AD 4124

NULL..

0 грн.

Ariete

Ariete 404

NULL..

0 грн.

Ariete

Ariete 407

NULL..

0 грн.

Ariete

Ariete 408

NULL..

0 грн.

Aurora

Aurora AU 222

NULL..

0 грн.

Aurora

Aurora AU 3341

NULL..

0 грн.

Aurora

Aurora AU 3342

NULL..

0 грн.

Aurora

Aurora AU 3343

Тип: Центрифуга / Потужність 1000 Вт / Матеріал корпусу: Метал, Пластик..

0 грн.

Begood

Begood SJ 6203

NULL..

0 грн.

Показано з 1 по 15 із 211 (15 сторінок)

Якщо ви хочете радувати себе і близьких смачними і дуже корисними соками щодня, тоді вам потрібно купити хорошу соковижималку. Хтось скаже, що покупка соковижималки - невиправданий вчинок, вимагає багато часу і сил на приготування соку, потім конструкцію потрібно ще розбирати і мити, простіше купити сік в магазині. Але це кажуть ті, хто жодного разу не пробував свіжовичавленого фрешу з овочів або фруктів, який наповнює організм вітамінами і моментально піднімає настрій.

 

Лазейка ​​пропонує соковижималки Philips, Bosch, Журавинка купити в інтернет-магазині за доступними цінами та з максимально швидкою доставкою. Тут можна знайти модель з будь перевагам і ціновому діапазону. На вибір також представлені окремі соковижималки для цитрусових і універсальні конструкції - з центрифугою. Щоб вибрати те, що необхідно, важливо визначитися, для яких овочів і фруктів вам потрібно купити соковижималку в Чернігові, Рівному, Луцьку.


Наповнити організм вітамінами в період осінніх або весняних застуд можуть саме соковижималки. Набираючи пошуковий запит соковижималки купити Луцьк, Рівне, Ужгород, Львів, одним з перших в результатах пошуку буде популярний інтернет-магазин Лазейка. На сайті ви можете ознайомитися з товарами-лідерами продажів, а також тими, що маються на складі або доставляються під замовлення.

 

Моделі соковижималок відрізняються по потужності, яка варіюється в діапазоні від 25 до 250 Вт Якщо вам потрібно купити професійну соковижималку в Україні, то звертайте увагу на ті моделі, які можуть переробляти плоди з насінням і шкіркою, щоб не витрачати час на очищення, різання і витяг насіння.

 

Збираючись купити соковижималку в Полтаві, Миколаєві, важливо ознайомитися з основними характеристиками моделей. Приміром, в залежності від потужності, конструкція може вчиняти від 8 до 10 тисяч обертів за хвилину. Для великої родини рекомендується купувати моделі з конічним сепаратором, який дає можливість приготувати відразу великий обсяг напою. Якщо ж потрібно купити маленьку соковижималку дешево, то краще орієнтуватися на моделі за бюджетними цінами.