Каталог товарів

Соковитискачі

Соковитискачі
Kenwood

Kenwood JE 280 A

NULL..

990 грн.

Kenwood

Kenwood JE 850

NULL..

7623 грн.

Kenwood

Kenwood JMP 400 WH

NULL..

5346 грн.

MPM

MPM MSO 07M

NULL..

2300 грн.

MPM

MPM MSO 12M Slov Juicer

NULL..

3750 грн.

MPM

MPM MSO 16 Slov Juicer

NULL..

4040 грн.

MPM

MPM MWC 02

NULL..

520 грн.

Panasonic

Bosch MES 1020

NULL..

0 грн.

Bosch

BOSCH MESM 500 W

Тип: шнекова / Матеріал корпусу: пластик / Потужність: 150 Вт..

0 грн.

Bosch

Bosch MESM500W

Соковитискач шнековий / потужність: 150 Вт / контейнер для соку: 1 л / контейнер для м'якоті: 1,3 л ..

0 грн.

Bosch

Bosch MESM731M

NULL..

0 грн.

Braun

BRAUN CJ 3000 BK

Віджимання соку відбувається більш якісно по рахунок черзі обертання преса вправо-вліво. Навіть таке..

0 грн.

Braun

BRAUN CJ 3050 WH

Забудьте про проблеми чистки соковижималки. З нею впорається посудомийна машина. Практична, ефективн..

0 грн.

Braun

Braun J 500 Black

NULL..

0 грн.

Braun

Braun J 500 White

NULL..

0 грн.

Показано з 1 по 15 із 91 (7 сторінок)

Якщо ви хочете радувати себе і близьких смачними і дуже корисними соками щодня, тоді вам потрібно купити хорошу соковижималку. Хтось скаже, що покупка соковижималки - невиправданий вчинок, вимагає багато часу і сил на приготування соку, потім конструкцію потрібно ще розбирати і мити, простіше купити сік в магазині. Але це кажуть ті, хто жодного разу не пробував свіжовичавленого фрешу з овочів або фруктів, який наповнює організм вітамінами і моментально піднімає настрій.

 

Лазейка ​​пропонує соковижималки Philips, Bosch, Журавинка купити в інтернет-магазині за доступними цінами та з максимально швидкою доставкою. Тут можна знайти модель з будь перевагам і ціновому діапазону. На вибір також представлені окремі соковижималки для цитрусових і універсальні конструкції - з центрифугою. Щоб вибрати те, що необхідно, важливо визначитися, для яких овочів і фруктів вам потрібно купити соковижималку в Чернігові, Рівному, Луцьку.


Наповнити організм вітамінами в період осінніх або весняних застуд можуть саме соковижималки. Набираючи пошуковий запит соковижималки купити Луцьк, Рівне, Ужгород, Львів, одним з перших в результатах пошуку буде популярний інтернет-магазин Лазейка. На сайті ви можете ознайомитися з товарами-лідерами продажів, а також тими, що маються на складі або доставляються під замовлення.

 

Моделі соковижималок відрізняються по потужності, яка варіюється в діапазоні від 25 до 250 Вт Якщо вам потрібно купити професійну соковижималку в Україні, то звертайте увагу на ті моделі, які можуть переробляти плоди з насінням і шкіркою, щоб не витрачати час на очищення, різання і витяг насіння.

 

Збираючись купити соковижималку в Полтаві, Миколаєві, важливо ознайомитися з основними характеристиками моделей. Приміром, в залежності від потужності, конструкція може вчиняти від 8 до 10 тисяч обертів за хвилину. Для великої родини рекомендується купувати моделі з конічним сепаратором, який дає можливість приготувати відразу великий обсяг напою. Якщо ж потрібно купити маленьку соковижималку дешево, то краще орієнтуватися на моделі за бюджетними цінами.