Каталог товарів

Посудомийні машини

Посудомийні машини
Bosch

Bosch SMS25AI07E

Посудомийна машина / А ++ / температурних режимів: 5 / розміри (ВхШхГ): 84,5x60x60 см / рівень шуму:..

15310 грн.

Bosch

Bosch SMS2HTI72E

NULL..

16900 грн.

Bosch

Bosch SMS2HTW72E

NULL..

16390 грн.

Bosch

Bosch SPS2XMI04E

NULL..

18470 грн.

Bosch

Bosch SPS4HKW53E

NULL..

16720 грн.

Bosch

Bosch SRS2HKI59E

NULL..

17040 грн.

Whirlpool

Whirlpool WFE 2B19 X

NULL..

14170 грн.

Bosch

Bosch SGS 2HTI72E

NULL..

0 грн.

Bosch

Bosch SMS 25 AW 02 E

NULL..

0 грн.

Bosch

Bosch SMS 25 EI 01 E

NULL..

0 грн.

Bosch

Bosch SMS 25 KI 01 E

Посудомийна машина/ Окрема стояча/ 13 комплектів/ А++/ Нержавіюча сталь..

0 грн.

Bosch

Bosch SMS 25AI02

A ++ / місткість: 12 комплектів / рівень шуму: 46 дБ / конденсаційна..

0 грн.

Bosch

Bosch SMS 25AW02E

Посудомийна машина/ Окремо стояча/ 12 комплектів/ А++/ Білий..

0 грн.

Bosch

Bosch SMS 46 GW 04 E

Посудомийна машина/ Окремо стояча/ 12 комплектів/ А++/ Білий..

0 грн.

Bosch

Bosch SMS 46 KI 04 E

NULL..

0 грн.

Показано з 1 по 15 із 71 (5 сторінок)

Перша в світі посудомийна машина була придумана жінкою, яка була категорично проти кухонного рабства. Американка Джозефіна Кокрейн ще в далекому 1893 представила людям свій винахід. З того моменту посудомийки стали незамінним помічником для більшості жінок. Ці пристрої можуть не тільки економити гарячу воду і ваш час, але і робити за вас всю брудну роботу, при чому ідеально.

 

Сьогодні кожен може купити недорогу посудомийну машину в інтернет-магазині будь-якому місті, будь це Луцьк, Рівне, Львів, Тернопіль чи Запоріжжі. Однією єдиною проблемою при виборі цього пристрою є, те яку посудомийку вибрати, щоб вона ідеально підходила за ціною, розмірами і по функціоналу. Ви можете запитати у сусіда, якою посудомийною машиною він користується, або почитати відгуки в інтернеті. Але, незважаючи на чужу думку, потрібно ще й зрозуміти яка модель посудомийки підійде саме вам. Вам необхідно скласти власну думку про те, які взагалі бувають посудомийні машини в Україні і чим вони відрізняються.

 

Перед тим як купити посудомийку Bosch або Electrolux в Україні, ви повинні визначитися з тим, яка кількість посуду буде митися щодня в купленому вами пристрої. Якщо у вас маленька сім'я, то вам підійде маленька посудомийна машина на чотири комплекти посуду. Наш інтернет-магазин пропонує великий каталог товарів, в якому ви зможете знайти великі посудомийки за доступними цінами.

 

Що стосується функціональності, то велика кількість різних програм в посудомийках попросту не потрібна, так як користуватися ними ви напевно не будете. Звернути увагу варто на такі речі як: варіанти підключення до води, наявність захисту від проточек, захисту від дітей і розташуванні корзини для посуду.

 

Ціна на посудомийні машини залежить від того, якого виду сушка встановлена ​​в ній. Бюджетні моделі в основному оснащені сушилкою конденсатного типу, яка висушує посуд протягом 2 годин. Дорогі посудомийні машини, які представлені в нашому інтернет-магазині мають функцію активної сушки, тобто сушка посуду в такій машині відбувається за допомогою безперервної циркуляції повітря усередині пристрою. Найдорожчі моделі - це посудомийки з вентилятором для турбосушка.

 

Не важливо на виборі якої моделі ви зупините свій погляд, для мийки посуду вам потрібно буде використовувати спеціальні таблетки або миючі засоби для посудомийних машин. Купити невелику посудомийку Арістон або Сіменс, ви можете прямо зараз в місті Луцьк, Київ, Харків, Дніпропетровськ, так як доставка всієї нашої побутової техніки здійснюється в будь-яке місто України.