Каталог товарів

Машинки для стрижки

Машинки для стрижки
BaByliss

BaByliss E756E

NULL..

850 грн.

Braun

BRAUN BT 3221

NULL..

1158 грн.

Braun

BRAUN BT 3222

BT 3222 ви можете без проблем брати з собою в подорожі і тривалі поїздки, адже адаптер має можливіст..

1158 грн.

Braun

BRAUN BT 3242

для бороди / для голови / 480 хв...

1584 грн.

Braun

BRAUN HC 5010

NULL..

1584 грн.

Braun

BRAUN HC 5030

NULL..

1782 грн.

Braun

BRAUN MGK 3221

для бороди / для голови / для носа і вух..

1188 грн.

Braun

BRAUN MGK 5245

На відміну від звичайної бритви, купуючи триммер Braun MGK 5245 ви намагаєтеся досягти не ідеальної ..

1584 грн.

Braun

BRAUN MGK 5260

Тример для бороди, волосся на голові, носа і вух. Autosensing motor. Верстат Gilette (з доп. Лезом)...

1881 грн.

Braun

BRAUN MGK 7221

NULL..

2376 грн.

Monte

Monte MT-5057 B

NULL..

690 грн.

Monte

Monte MT-5061C

NULL..

520 грн.

Monte

Monte MT-5062C

NULL..

520 грн.

Monte

Monte MT-5063C

NULL..

520 грн.

Monte

Monte MT-5065C

NULL..

460 грн.

Показано з 1 по 15 із 137 (10 сторінок)

На відміну жінок, чоловіки не особливо люблять відвідувати перукарні та салони краси. А адже потреба в стрижці волосся у чоловіків виникає набагато частіше, ніж у жінок. Волосся відростає, і зачіска втрачає привабливість. Вартість послуг перукаря росте і всі накладні стає користуватися його послугами. Але вихід є. Досить просто купити електро машинку для стрижки в
Україні. Це позбавить від зайвих витрат і відвідування перукарні. Можна купити машинку для стрижки недорого в Рівне, Луцьк, Львів, Івано-Франківськ, Чернігів та інших містах України. Моделі бувають різні і від різних виробників. Досить цікавою є машинка для стрижки волосся Remington купити, яку можна в таких містах як: Хмельницький, Ужгород, Червоноград по відносно низькій ціні. В пошуках найбільш якісної моделі люди довіряють інтернетних відгуками. Але якими б пізнавальними ці відгуки не були, краще мати хоча б невелике уявлення про машинках для стрижки.


За типом роботи мотора машинки діляться на: роторні, акумуляторні, вібраційні. Вібраційні машинки виділяються низькою ціною. Це, мабуть, єдиний плюс. Недоліками є високий рівень вібрації і шуму, мала потужність, а також нетривалий період роботи без підзарядки.

У роторних машинок ці недоліки відсутні. Вони на порядок потужніше і працюють довгий період, при цьому не нагріваючись. Їх недоліком є вага. Маса роторних машинок вище, ніж у акумуляторних і вібраційних. Дані роторні машинки для стрижки купити можуть в основному професіонали з салонів краси, знаючі всі премудрості перукарського мистецтва. Роторні машинки досить дорогі і мають у своєму арсеналі великий вибір змінних ножів. Вони відрізняються високою якістю збірки і довгим терміном служби.

Акумуляторні машинки призначені в основному для окантовки. Вони відносно тихі і невеликої потужності. Працюють як від акумулятора, так і від мережі. На відміну від роторної, акумуляторна перукарня машинка для стрижки набагато простіше у використанні. Цей тип машинок особливо добре підійде для стрижки в домашніх умовах.

При покупці машинки варто також дізнатися з якого матеріалу леза. Добре, якщо вони з нержавіючої сталі. Також треба врахувати частоту руху лез, адже від цього залежить час стрижки. Існує багато різних виробників, проте машинки для стрижки Vitek, Braun, BaByliss користуються найбільшою популярністю. Їх відрізняє надійність і простота в догляді.