Чи потрібний догляд за пральною машиною?!

Чи потрібний догляд за пральною машиною?!

Ні для кого не секрет, що уся, без винятку, техніка потребує періодичного догляду. Для кожного типу побутової техніки є своєрідна специфіка по догляду. Чим частіше проводити профілактичні заходи, тим довше прослужать прилади.



   Пральна машина не є винятком із цього списку.




   Ось кілька порад у стрічку по догляду:




1.     Очищайте порошкоприймач (дозатор).




Якщо порошкоприймач містить чорний наліт – очистіть його. Якщо це не вдається за допомогою ганчірки, тоді вийміть його, замочіть на годину у мильній воді та змийте. Взагалі, виробники пральних машин рекомендують очищувати дозатор після кожного прання. Якщо не робите цього постійно, то бажано раз на тиждень. Можна також, засипати пральний порошок прямо у барабан, а в дозатор наливати лише ополіскувач.




2.     Систематична перевірка манжета люка.




Ущільнювальна гума (манжет) пральної машини захищає пристрій від внутрішніх та зовнішніх витоків. Внутрішні витоки накопичують бруд на і під манжетом, тому необхідно протирати його кожного разу після прання. Регулярне очищення гуми попередить її передчасне пошкодження. При пошкодженні манжету, його необхідно негайно замінити.




3.    Очищення від накипу та бруду.




Пральна машина потребує систематичного очищення – як внутрішніх, так і зовнішніх запчастин.




Для внутрішнього очищення можна використовувати спеціальні засоби для очищення від накипу. Щомісячна промивка внутрішньої частини пральної машини дає змогу очистити вапняний наліт та залишки миючих засобів. Також можна заливати 1 стакан оцту 9% на коротке прання пустої пральної машини. Кислота також попереджає утворенню накипу, вбиває бактерії та неприємний запах в середині барабану.




4.     Дозоване використання миючих засобів.




Кількість дозування прописана детально на кожній банці миючих засобів. Слід дотримуватися їх використання. Адже накопичення миючих засобів може перешкоджати нормальній роботі пральної машини.




5.     Попереднє очищення забруднених речей.




Для того, щоб бруд не накопичувався у внутрішній частині пральної машини, можна попередньо його очищувати безпосередньо перед завантаженням. Особливо, це стосується взуття. Тому, змити великі частини бруду варто, за для нормальної роботи приладу.




6.     Пом’якшена вода.




Більша частина території України, за проведеними тестами, має жорстку воду. Це, звичайно, має негативний вплив на роботу техніки. У цьому випадку, можна використовувати пом’якшувачі води, спеціалізовані соляні фільтри, спеціальні таблетки для пом’якшення води тощо. Це запобігає утворенню накипу в приладі, пом’якшить структуру одягу після прання, зменшить накопиченню твердих частин у пральній машині.




7.     Люк пральної машини – відкритий чи закритий?




Рекомендація виробників пральних машин  - після кожного прання залишайте люк ВІДКРИТИМ!! Це запобігає утворенню бактерій, неприємних запахів тощо.




 




Усі ці рекомендації дають змогу зберегти «здоров’я» помічниці – пральної машини.


Додати коментар