Каталог товарів

Фени

Фени
Adler

Adler AD 2218

NULL..

450 грн.

ECG

ECG VV 121 ionic

Порадуйте своє волосся якісним доглядом завдяки сучасному фену ECG HK 1050. Ви можете вибрати одну з..

810 грн.

ECG

ECG VV 3121 Professional

Тип: фен / Потужність 2100 Вт / Режими потужності: 2..

999 грн.

MESKO

Mesko MS 2238

NULL..

320 грн.

Monte

Monte CMT-5210

NULL..

830 грн.

Monte

Monte MT-5201 R

NULL..

320 грн.

MPM

MPM MSW 11

NULL..

777 грн.

MPM

MPM MSW 15

NULL..

1050 грн.

MPM

MPM MSW 22

NULL..

729 грн.

Bosch

Philips BHD 003/00

Фен Philips Essential дозволяє як сушити, так і укладати волосся. Завдяки компактним розмірам він ід..

500 грн.

Philips

Philips BHD300/00

NULL..

810 грн.

Remington

Remington AC8002

NULL..

1510 грн.

Remington

Remington AC9300

NULL..

1990 грн.

Remington

Remington D3012GP

NULL..

1610 грн.

Remington

Remington D5408

NULL..

1390 грн.

Показано з 1 по 15 із 545 (37 сторінок)

Велика кількість людей скаржиться на брак часу. Через стрімкий ритм життя для догляду за собою залишається в загальному рахунку всього лише кілька годин на тиждень. Але, гарно виглядати, як відомо, хочуть усі. На щастя, винайшли багато пристроїв, які спрощують таку задачу. Наприклад, фенами користується більшість жінок, та й чоловіки застосовують даний пристрій в різних цілях. Зробити укладку вранці перед роботою за допомогою фена можна в швидкі терміни не напружуючись. Купити хороший фен для волосся недорого можна купити в нашому інтернет-магазині.

Який фен краще купити?

Давайте розглянемо на що потрібно звертати увагу при покупці фена. Для повсякденного користування можна купити модель невеликої потужності. Щоб зробити красиву зачіску або сушку волосся підійде фен з потужністю 1200-1800 Вт Для професійного використання краще купити надпотужний фен. Щоб купити фен для волосся в Дніпропетровську, Луцьку, Рівному, Львові, Житомирі або іншому місті краще скористатися інтернет-магазином Лазейка, де ціни, як правило, нижче, ніж стаціонарних магазинах.

Потрібно враховувати, що якісні моделі в основному важчі за вагою. Надійність пристрою буде залежати від товщини металевої обмотки двигуна. Корпус якісного пристрою повинен бути зроблений з міцного і жаростійкого пластику. Від звуку роботи також багато чого залежить, пристрій повинен бути не гучним і рівним. Увага при покупці потрібно звернути і на довжину електричного дроту. Нормальна довжина - 1,5-2 метра, що дозволяє використовувати фен в зручному місці. Деякі моделі мають рухливе або шарнірообразное кріплення для більш практичного використання. Якщо фен буде часто перевозиться, то найбільш підходящим варіантом буде невелика модель зі складною ручкою, яка з легкістю влізе в дорожню сумку. Знаючи про всі нюанси вибору, купити фен дорожній для волосся в інтернет-магазині або звичайному спеціалізованому магазині не складе труднощів.

Важливі функції сучасних фенів для волосся

В інтернет-магазині "Лазейка", фен для волосся в Україні краще купувати з функціями іонізації і обдування. Після укладки є можливість зафіксувати волосся холодним повітрям. Функція іонізації сприяє прискоренню сушіння волосся і знижує, при цьому, негативний вплив високої температури. Виробники з часом додають в пристрої все більше опцій. Але, такі моделі і коштують, відповідно, дорожче. У нашому інтернет-магазині можна фени для волосся з насадками купити від більш ніж 40 різних брендів.