Каталог товарів

Електрочайники

Електрочайники
Akai

AKAI AK9077

NULL..

799 грн.

Bosch

Bosch TWK 3A011

NULL..

990 грн.

Bosch

Bosch TWK 3A014

NULL..

990 грн.

Bosch

Bosch TWK 3A017

NULL..

995 грн.

Bosch

Bosch TWK8611

NULL..

2670 грн.

Braun

BRAUN WK 1100 GR

NULL..

1188 грн.

Braun

BRAUN WK 1110 WH

NULL..

1188 грн.

Braun

BRAUN WK 300 WHITE (1708)

NULL..

1386 грн.

Braun

BRAUN WK 3000 WH

NULL..

1287 грн.

Braun

BRAUN WK 5115 BK

NULL..

3465 грн.

Braun

BRAUN WK 5115 WH

NULL..

3465 грн.

Camry

Camry CR 1265

NULL..

730 грн.

Camry

Camry CR 1292

NULL..

1540 грн.

Delfa

Delfa 3402 X

NULL..

414 грн.

Delfa

Delfa DK 2650 X

NULL..

569 грн.

Показано з 1 по 15 із 487 (33 сторінок)

Електрочайники вже давно повсюдно перейшли в розряд предметів першої необхідності. Зараз майже ніхто не користується звичайними чайниками. Кожна людина, що вміє цінувати свій час і комфорт в побуті, вважає за необхідне купити електрочайник недорого в Україні. Таке, на перший погляд просте, пристрій дозволяє дуже швидко закип'ятити воду без зайвих затрат часу на очікування. Сьогодні на ринку представлена ​​велика різноманітність моделей, поєтому ви без проблем знайдете електрочайник дешево і зможете його купити в будь-якому інтернет-магазині.

 

Все електрочайники умовно ділять на три групи. До однієї відносяться електрочайники з відкритим нагріваючим елементом, до другої належать вироби з закритим елементом і треті - чайники-термоси. У пристроях, що належать до першого типу, відкриваючи кришку, можна побачити спіраль з нержавіючої, хромованою або «позолоченою» з напиленням з нітриду титану стали. До недоліків таких приладів для кип'ятіння можна віднести проблемне очищення елемента від накипу і уповільнений процес закипання.

 

Багато споживачів воліють купити електрочайник в Луцьку, де нагрівальний елемент з нержавіючої сталі закритий металевою пластиною. У таких виробів продовжується термін експлуатації завдяки тому, що елемент не контактує безпосередньо з водою. Мити їх досить легко і вода в них закипає швидко. Але працюють вони шумно порівняно з чайниками з відкритим елементом. Недавно у продажу з'явилися чайники-термоси - Термопоти. Після закипання висока температура підтримується в них завдяки термостійким матеріалами, застосовуваним для виготовлення корпусу, до відключення його від мережі. Дуже зручно купити новий електрочайник для офісу і пити чай з колегами по роботі щодня.

 

Вибираючи новий недорогий електрочайник в інтернет-магазині, в першу чергу, враховують якість, обсяг і потужність нагрівального елемента. Відповідно чайнику великого обсягу потрібна велика потужність. А в чайнику з невеликим об'ємом вода швидко закипить і при невеликої потужності елемента. У закритих нагрівальних елементів потужність вище. Це потрібно враховувати для обліку експлуатаційної навантаження електромережі, особливо коли в будинку стара проводка.

 

Ціни на електрочайники Saturn залежать від матеріалу, з якого виготовляють корпус і наявності додаткових опцій (автоматичне відключення при закипання, блокування включення при відсутності води, підсвічування, температурного індикатора, дисплея, терморегулятора та інші). Недорогі електрочайники в інтернет-магазині з корпусом з пластика ставляться до найпопулярнішим і бюджетним варіантам. Скляний, металевий або керамічний чайник має більш презентабельний вигляд, і коштують дорожче. Ви можете визначитися з покупкою, вибрати і купити електрочайник в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Чернігові відповідно до можливостей і побажаннями, можна познайомившись з відгуками покупців на сайті.