Каталог товарів

Електричні конвектори

Електричні конвектори
Hausberg

Hausberg HB-8203AB

NULL..

1599 грн.

HEINNER

HEINNER HCVH-Y2000T

NULL..

1870 грн.

Zilan

Zilan ZLN2823

NULL..

4920 грн.

Zilan

Zilan ZLN6241

NULL..

1880 грн.

Zilan

Zilan ZLN6258

NULL..

1599 грн.

Adler

Adler AD 7705

NULL..

0 грн.

Alpari

Alpari CH-1609

NULL..

0 грн.

Atlantic

Atlantic Altis Eco Boost 2 CHG-BD1 1000

NULL..

0 грн.

Atlantic

Atlantic Altis Eco Boost 2 CHG-BD1 1500

Обігрівач / конвектор / настінний / потужність: 1,5 кВт / приміщення 15 м²..

0 грн.

Atlantic

Atlantic Altis Eco Boost 2 CHG-BD1 2000

NULL..

0 грн.

Bonjour

Atlantic CMG BL Meca (F17) 2000W

NULL..

0 грн.

Bonjour

Atlantic CMG BL-Meca/M (1000W)

NULL..

0 грн.

Bonjour

Atlantic CMG BL-Meca/M (1500W)

NULL..

0 грн.

Bonjour

Atlantic CMG BL-Meca/M (2000W)

NULL..

0 грн.

Показано з 1 по 15 із 141 (10 сторінок)

З настанням холодів, люди дуже часто замислюються про те, щоб купити обігрівачі для дому. Це звичайно ж, правильно, але вигідніше купувати для дому опалювальні прилади в влітку, а ще краще навесні, так як попит на цей вид техніки дуже сильно падає, відповідно ціна на обігрівач конвекторний буде значно нижчою, ніж в сезон холодів. Підлогові обігрівачі конвекторні не втратили свій популярність по сьогоднішній день, з моменту появи на ринку побутової техніки.

 

Працюють ці пристрої за принципом конвекції повітря, тобто завдяки його природній циркуляції. Обігрівачі конвекторні бувають двох типів: підлогові і настінні. Як перші, так і другі працюють по одному і тому ж принципу - холодне повітря з нижньої частини кімнати потрапляє до нагрівального елементу, і виходить вже теплим, через спеціальні отвори в кімнату. Купити обігрівач конвекторний в Києві, Запоріжжі, Житомирі, Луцьку, Рівному, Ковелі ви можете прямо зараз на нашому сайті.

 

Якщо ви не знаєте який обігрівач купити для будинку або квартири, то ми порадимо вам купити конвектори підлогові недорого. Такі пристрої дуже зручні в експлуатації при домашніх умовах, адже їх вам буде легко переміщати з кімнати в кімнату. Настінні конвектори підійдуть тим, хто хоче заощадити місце в приміщенні, зберігши простір кімнати.

 

Електричні обігрівачі підлогові, тобто конвектори, мають особливу перевагу, так як ці пристрої максимально екологічні, доступні, ефективні і продаються за низькою ціною. Незалежно від того, який ви вирішите купити обігрівачі конвекторні Calore або Ravanson, ви не пошкодуєте про свій вибір. Крім цього, всі сучасні електричні обігрівачі конвектори, які ви знайдете в нашому інтернет-магазині мають функцію автоматичного регулювання температури нагріву. Прилад вимикається сам тоді, коли температура нагрівача досягає заданої температури. Його автоматичне включення відбувається після того, як прилад охолоне на кілька градусів. Купівля такого пристрою безсумнівно стане одним з найкорисніших капіталовкладень для вашої родини і вашого будинку.

 

Інтернет-магазин «Лазєйка» пропонує своїм покупцям придбати теплової конвектор електричний недорого в Києві, Львові, Рівному, Черкасах, Кіровограді, Чернігові та інших містах України. Все що від вас вимагається, це зайти на сторіночку вподобаного товару, ознайомиться з ціною і характеристиками і оформити замовлення. Купуйте обігрівачі конвекторні прямо зараз і ми доставимо вам його вже через три дні.