Каталог товарів

Аерогріль

Аерогріль
Delonghi

DeLonghi CGH 1012 D

NULL..

7722 грн.

Delonghi

DeLonghi CGH 1020 D

6,9 кг/ 2000 Вт/ 220 V..

8415 грн.

Delonghi

DeLonghi CGH 1030 D

NULL..

9900 грн.

Delonghi

DeLonghi CGH 920

NULL..

4356 грн.

Delonghi

DeLonghi CGH 920 D

NULL..

5346 грн.

Delonghi

DeLonghi CGH 923 D

NULL..

6397 грн.

Delonghi

DeLonghi SW12AC S

NULL..

2970 грн.

ECG

ECG KG 1000 Gourmet

NULL..

4800 грн.

ECG

ECG KG 300 deluxe

Розкішний гриль з нержавіючої сталі ECG KG 300 готує стейки, рибу і безліч інших ласощів протягом де..

3350 грн.

Gorenje

GORENJE KR 1800 SM

NULL..

2475 грн.

Gorenje

GORENJE TG 2000 LCB

NULL..

3366 грн.

Monte

Monte MT-3302

NULL..

1070 грн.

Monte

Monte MT-3305

NULL..

3660 грн.

Monte

Monte MT-3307

NULL..

5710 грн.

MPM

MPM MGR-10M

NULL..

4000 грн.

Показано з 1 по 15 із 63 (5 сторінок)

Первісні люди готували для себе їжу в печерах на багатті. З тих пір пройшло чимало часу і багато чого змінилося у світі кулінарії. Готувати стало набагато простіше, зручніше і швидше. Ви можете сьогодні купити аерогриль в інтернет-магазині і готувати для своєї сім'ї смачні блюда щодня, не витрачаючи багато сил і часу. Теплообмін в цих пристроях здійснюється за рахунок передачі потоку внутрішньої енергії. Завдяки цьому їжа розігрівається і готується рівномірно з усіх боків. Аерогрилі вважаються однією з різновидів вже давно знайомих нами конвекційних печей. Цей прилад являє собою круглу скляну колбу, яка тримається на пластиковій підставці, а також містить у своїй структурі кришки з Теном і вентилятор. Сучасні аерогрилі бувають з механічною і електронною панеллю управління. На ринку побутової техніки ці прилади з'явилися на початку вісім десятих років в Сполучених Штатах, і використовувалися тільки в промислових цілях. Сьогодні купити аерогриль недорого в Києві, Луцьку. Тернополі чи Рівному може кожен житель України.

 

Завдяки сучасному, постійно розвиваючому функціоналу, цей прилад дозволить замінити на вашій кухні не один вид побутової техніки. Аерогрилі можна використовувати для приготування випічки, смаження, стерилізації посуду, в якості сушарки для фруктів, а також для розігріву вже готових страв.

 

Ви можете приготувати їжу в аерогрилі без жиру, завдяки чому збережіть масу корисних поживних речовин в продуктах, і крім того, зможете зробити повсякденну їжу більш дієтичною. Рівномірний розподіл тепла в процесі приготування прогріє їду з усіх боків, без підгоряння. Інтернет-магазин Лазівка ​​пропонує своїм клієнтам купити недорогі аерогрилі в Україні, від таких виробників як: Delfa, Gorenje, Polaris, Saturn і Supra.

 

Ціни на аерогрилі в Україні до волі таки прийнятні, так як ви купуєте кілька кухонних пристроїв відразу в одному екземплярі. Завдяки функції відкладеного старту, ви зможете годувати своїх дітей, чоловіків, і решти членів сім'ї, відразу після приходу з роботи, при цьому нічого не роблячи на кухні. Вам потрібно буде тільки розрахувати час, який знадобиться на приготування страви і його тривалість. Все інше зробить за вас аерогриль.

 

Купити аерогрилі дешево для будинку або в офіс ви можете прямо зараз на нашому сайті. Доставка всіх товарів з нашого інтернет-магазину здійснюється по всій країні протягом трьох робочих днів.